Kandydaci do Sejmu okręgu płocko-ciechanowskiego

sxc hu
sxc hu
Udostępnij:
W najbliższą niedzielę wybory. Mieszkańcy powiatów: ciechanowskiego gostynińskiego, mławskiego, płockiego, płońskiego, przasnyskiego, sierpeckiego, sochaczewskiego, żuromińskiego, żyrardowskiego oraz miasta na prawach powiatu: Płocka, wybierać będą spośród kandydatów w okręgu nr 16. Zobacz kto kandyduje z Przasnysza.

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Jasiński Wojciech Stefan, prawnik, Płock, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2. Opioła Marek, poseł, Warszawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3. Wąsik Maciej Roman, archeolog, Warszawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4. Kołakowski Robert Jerzy, historyk, Ciechanów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5. Pagórek Marian Adam, kardiolog, Gostynin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6.Klejnowska Ilona, dziennikarz, Żuromin, nie należy do partii politycznej
7. Łubińska Ewa, nauczyciel, Bieżuń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8. Małecki Maciej, historyk, Sochaczew, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9. Chodubski Tomasz Robert, nauczyciel, Mława, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10. Osowski Tomasz, nauczyciel, Przasnysz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11. Purcelewska Małgorzata, inż. budownictwa, Murzynowo, nie należy do partii politycznej
12. Cześnik Andrzej Sławomir, rolnik, Sierpc, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13. Kornatowska Barbara, ekonomista, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
14. Urmańska Maria Zofia, inżynier energetyk, Granice, nie należy do partii politycznej
15. Grabowska Małgorzata, technik ekonomista, Grabowo, nie należy do partii politycznej
16. Justat Wiesława, przedsiębiorca, Koziminy-Stachowo, nie należy do partii politycznej
17. Migda Piotr Czesław, przedsiębiorca, Miedniewice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18. Gajewska Maria Bożena, ogrodnik, Sieraków, nie należy do partii politycznej
19. Zając Krystyna, nauczyciel, Strzegowo, nie należy do partii politycznej
20. Kamiński Henryk, mechanik, Nowy Duninów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza
1. Rabczewski Paweł, trener sportowy, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
2. Kubera Piotr, prawnik, Płock, członek partii PJN
3. Romanow Henryka Anna, lekarz medycyny, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
4. Tucholski Krzysztof, reprezentant ds. rynku farmaceutycznego, Płońsk, członek partii PJN
5. Zmudczyńska Edyta Wiesława, ekonomista, Ciechanów, członek partii PJN
6. Dzieliński Mariusz, przedsiębiorca, Przasnysz, członek partii PJN
7. Sawicka Marzena, inżynier budownictwa, Płock, nie należy do partii politycznej
8. Drążkiewicz Grzegorz, urzędnik, Ćwiklin, członek partii PJN
9. Szczytniewska Beata, pracownik administracji, Płock, nie należy do partii politycznej
10. Małecka Beata, nauczyciel, Żary, nie należy do partii politycznej
11. Urmański Jan Dominik, socjolog, Granice, nie należy do partii politycznej
12. Hupiński Remigiusz Piotr, pracownik administracyjno-biurowy, Gąbin, nie należy do partii politycznej
13. Osiecki Radosław, inspektor d/s ochrony środowiska, Płock, członek partii PJN
14. Kozłowska Elżbieta, kasjer, Płock, członek partii PJN
15. Kubat Zofia, emerytka, Gostynin, nie należy do partii politycznej
16. Rzodkiewicz Elżbieta Irena, rencistka, Mława, członek partii PJN
17. Kamińska Ewa Grażyna, rencistka, Płońsk, członek partii PJN
18. Śladowska Marlena Maria, nauczyciel, Płock, nie należy do partii politycznej
19. Żelichowski Jerzy Stefan, inżynier rolnictwa, Sochaczew, nie należy do partii politycznej

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
1. Gawkowski Krzysztof Kamil, politolog, Wołomin, członek partii SLD
2. Iwaniak Arkadiusz, ekonomista, Płock, członek partii SLD
3. Królewiecka Edyta Joanna, pielęgniarka, Ciechanów, członek partii SLD
4. Budzich Marek, urzędnik, Żuromin, członek partii SLD
5. Kiwit Marek, inżynier rolnik, Ciechanów, członek partii SLD
6. Olendrzyńska Elżbieta, nauczyciel, Drobin, członek partii SLD
7. Popiołek Jolanta, nauczyciel, Sochaczew, członek partii SLD
8. Góralczyk Arkadiusz, nauczyciel akademicki, Mława, członek partii SLD
9. Drewa Ryszard Józef,ekonomista, Studzieniec, członek partii SLD
10. Michalska Jadwiga Helena, filolog polski, Żyrardów, członek partii SLD
11. Sadowski Tomasz Ireneusz, lekarz, Krasne, członek partii SLD
12. Gruchot Maria, tłumacz języka rosyjskiego, Gostynin, nie należy do partii politycznej
13. Kozłowski Jacek, nauczyciel wychowania fizycznego, Słubice, członek partii SLD
14. Maćkowska Joanna Stanisława, ekonomista, Przasnysz, nie należy do partii politycznej
15. Przedlacki Andrzej, mechanik maszyn, Płock, członek partii SLD
16. Żuchowska Ludwika Apolonia, spedytor, Mława, członek partii KPEiR
17. Orlikowska Justyna Magdalena, filolog polski, Kąty, członek partii SLD
18. Nawrocka Małgorzata Helena, doradca finansowy, Serock, członek partii KPEiR
19. Malinowska Teresa, pedagog, Sierpc, członek partii SLD

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota
1. Sajak Paweł Ireneusz, elektronik, Żyrardów, członek partii Ruch Palikota
2. Aleksandrowicz Maciej Bohdan, architekt wnętrz, Łomianki, członek partii Ruch Palikota
3. Dębska Marta, dziennikarz, Płońsk, członek partii Ruch Palikota
4. Wysocka Izabela Maria, psychopedagog, Słupno, nie należy do partii politycznej
5. Walawski Andrzej Jerzy, technik budowlany, Płock, nie należy do partii politycznej
6. Pindor Marcin, automatyk, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
7. Zaremba Milena, nauczyciel, Prusinowice, nie należy do partii politycznej
8. Zieliński Michał, nauczyciel, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
9. Kowalski Bogusław, technik technologii żywności, Płońsk, członek partii Ruch Palikota
10.Stękiel Justyna Agnieszka, księgowa, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
11. Umiński Dariusz, technik mechanik, Ciechanów, nie należy do partii politycznej
12. Cyran Paulina, specjalista do spraw obsługi klienta, Laskowiec, nie należy do partii politycznej
13. Buczyński Hubert Paweł, administratywista, Płock, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
14. Skambara Marta Maria, księgowa, Grudziądz, członek partii Ruch Palikota
15. Wieczorek Jarosław, informatyk, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
16. Tymiński Tomasz, nauczyciel, Międzyborów, nie należy do partii politycznej
17. Cichobłaziński Wojciech, inżynier rolnictwa, Rawa Mazowiecka, nie należy do partii politycznej
18. Strychalska Monika Maria, technolog żywności, Brody, nie należy do partii politycznej
19. Michalska Dorota, fryzjer, Żyrardów, nie należy do partii politycznej
20. Sokołowska Agnieszka, filolog romanistyki, Żyrardów, nie należy do partii politycznej

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Pawlak Waldemar rolnik, Pacyna, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Sopliński Aleksander lekarz medycyny, Ciechanów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Zgorzelski Piotr pracownik samorządowy, Zągoty, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4. Krawczyk Wiesława, mgr inż. technolog żywności, Przasnysz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5. Szymanik Elżbieta, ekspert funduszy unijnych, Pniewo Czeruchy, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6.. Wojnarowski Włodzimierz Adam, pracownik samorządowy, Nosarzewo Borowe, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7.. Opolska Grażyna Anna, rolnik, Ćwiklin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8. Siwiec Krystyna Barbara, nauczyciel, Zawidz Kościelny, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9. Stolpa Andrzej, pracownik samorządowy, Płońsk, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10. Orliński Mirosław Adam, prawnik, Sochaczew, nie należy do partii politycznej
11. Kwiatkowski Stanisław, menadżer ochrony zdrowia, Płock, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12. Kłosowski Józef Grzegorz, pracownik samorządowy, Żyrardów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13. Kęsicka Lucyna Danuta, ekonomista, Płock, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14. Jabłoński Bernard, emerytowany nauczyciel, Bieżuń, nie należy do partii
15. Góralska Katarzyna, nauczyciel, Płock, nie należy do partii politycznej
16. Penczonek Krystyna Zofia, ogrodnik, Warszawa, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17. Kominek Tomasz, pracownik samorządowy, Płock, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18. Durczak Jadwiga Ewa ekonomista, Granice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18. Bieńkowska Elżbieta, nauczyci, el, Mława, nie należy do partii politycznej
20. Świerzyński Sławomir Arkadiuszartysta muzyk, Wola Łącka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80
1.Bartold Tadeusz Klemens, przedsiębiorca, Warszawa, członek partii PPP-Sierpień 80
2. Lewandowski Mirosław, rolnik, Gostynin, nie należy do partii politycznej
3. Woźniak Beata Anna, sprzedawca, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4. Kacprzak Henryk, trener, Mława, nie należy do partii politycznej
5. Frączkiewicz Sylwester, przedsiębiorca, Zazdrość, nie należy do partii politycznej
6. Nowicki Piotr Marek, technik mechanik, Płock, nie należy do partii politycznej
7. Amelian Paweł, rolnik, Kulany, nie należy do partii politycznej
8.Brzezińska Alicja, ekonomista, Mława, nie należy do partii politycznej
9.Żochowska Maria Jolanta, inżynier chemik, Płock, nie należy do partii politycznej
10. Spychała Agata Edyta, handlowiec, Kozielsk, nie należy do partii politycznej
11.Wiśniewski Jacek, mechanik, Cieszkowo Nowe, nie należy do partii politycznej
12.Nitecka Liliana Teresa, nauczycielka, Skrzany, nie należy do partii politycznej
13.Belka Dawid Marek, mechanik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
14.Rybak Jerzy, prawnik, Otwock, nie należy do partii politycznej
15.Dymek Marcin, student, Wilczonek, nie należy do partii politycznej
16.Ciszewska Anna, handlowiec, Warszawa, nie należy do partii politycznej
17.Trzebińska Małgorzata, sprzedawca, Warszawa, nie należy do partii politycznej
18.Sienkiewicz Natalia, księgowa, Twarogi, nie należy do partii politycznej

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1.Pitera Julia Teresa, polonista, Warszawa, członek partii Platforma Obywatelska RP
2.Koźlakiewicz Mirosław, ekonomista, Kunki, członek partii Platforma Obywatelska RP
3.Rusinowska Beata Małgorzata, pedagog, Żyrardów, członek partii Platforma Obywatelska RP
4.Gapińska Elżbieta Teresa, pedagog, Płock, członek partii Platforma Obywatelska RP
5.Kamasa Andrzej Juliusz, pracownik samorządowy, Płońsk, członek partii Platforma Obywatelska RP
6.Młodawska Katarzyna, inżynier ochrony środowiska, Sochaczew, nie należy do partii politycznej
7.Wetmański Adam Piotr, nauczyciel, Żuromin, członek partii Platforma Obywatelska RP
8.Pesta Piotr kosztorysant, Płock, członek partii Platforma Obywatelska RP
9.Kwiatkowski Jacek, fizjoterapeuta, Mława, członek partii Platforma Obywatelska
10.Wiland Małgorzata ,pielęgniarka, Gostynin, członek partii Platforma Obywatelska RP
11. Bieńkowski Andrzej, prawnik, Przasnysz, nie należy do partii politycznej
12. Krzewicki Mateusz ,student, Płock, członek partii Platforma Obywatelska RP
13. Zimerman Margota Anna ,pracownik samorządowy, Sierpc, członek partii Platforma Obywatelska RP
14.Grochowska Małgorzata, pracownik samorządowy, Ciechanów, członek partii Platforma Obywatelska RP
15.Grocka Joanna, dziennikarz, Pepłowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
16.Lewicki Grzegorz, menedżer, Płock, członek partii Platforma Obywatelska RP
17.Kajkowska Agnieszka, menedżer, Staroźreby, członek partii Platforma Obywatelska RP
18.Dorobek Jarosław, menedżer, Nowe Miszewo, nie należy do partii politycznej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie