Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 7 i Senat okręg nr 17

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Sprawdź, na kogo możesz głosować podczas wyborów parlamentarnych 13.10.2019. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 7 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 17. Na tych kandydatów głosować mogą wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: bialski, parczewski, radzyński oraz miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska. Wybory odbędą się 13 października, ale już teraz możesz poznać kandydatów, na których możesz zagłosować w swoim okręgu wyborczym. Pamiętaj, że udział w wyborach parlamentarnych jest jednym z najważniejszych obowiązków każdej Polki i każdego Polaka.

Nie zostawiaj tak ważnego wyboru innym. Sam zdecyduj 13 października, kto ma Cię reprezentować.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 7.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 7.
Granice tego okręgu to część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów:

  • bialski,
  • biłgorajski,
  • chełmski,
  • hrubieszowski,
  • krasnostawski,
  • parczewski,
  • radzyński,
  • tomaszowski,
  • włodawski,
  • zamojski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Biała Podlaska,
  • Chełm,
  • Zamość.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Sachajko Jarosław, Zamość, ekonomista
  2. Bratkowski Arkadiusz Tomasz, Miączyn Stacja, nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych
  3. Litwiniuk Przemysław, Międzyrzec Podlaski, radca prawny
  4. Różyński Wiesław Marian, Gromada, wyższy urzędnik samorządowy
  5. Smal Kazimierz, Ruda, inżynier budownictwa
  6. Romańczuk Andrzej, Włodawa, rolnik
  7. Szymala Anna, Radzyń Podlaski, dyrektor marketingu
  8. Kowalczyk Jan Franciszek, Telatyn, pracownik samorządowy
  9. Wiśniewska Anna, Kosmów, nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych
  10. Suszczyński Sławomir Jan, Biała Podlaska, dyrektor generalny
  11. Malesa Marzena Jolanta, Biała Podlaska, nauczyciel historii
  12. Czuba Agnieszka Renata, Żdżanne, pracownik administracyjny
  13. Piwko Karolina, Zamość, dietetyk
  14. Wypych Teodora, Gorajec-Zagroble, nauczyciel
  15. Stanibuła Ryszard Zbigniew, Zamość, lekarz weterynarii
  16. Fornal Mirosława Teresa, Kumów Majoracki, farmaceuta
  17. Kamińska Irena, Hrubieszów, kasjer bankowy
  18. Nowak Teresa, Józefów, kasjer bankowy
  19. Koczkodaj Bartosz, Sętki, pracownik centrum obsługi telefonicznej
  20. Dziuba Anna Bożena, Tomaszów Lubelski, socjolog
  21. Siemakowicz Grzegorz, Biała Podlaska, kierownik biblioteki
  22. Wilbik Marek, Studzianka, rolnik
  23. Nosek Sławomir Paweł, Żółkiewka, opiekun w domu pomocy społecznej
  24. Zieliński Janusz, Parczew, właściciel małego sklepu

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Sasin Jacek Robert, Ząbki, urzędnik
  2. Zawiślak Sławomir, Płoskie, parlamentarzysta
  3. Duszek Marcin Kamil, Międzyrzec Podlaski, parlamentarzysta
  4. Hałas Teresa, Topola, parlamentarzysta
  5. Zieliński Tomasz Andrzej, Tomaszów Lubelski, parlamentarzysta
  6. Stefaniuk Dariusz Paweł, Biała Podlaska, wyższy urzędnik samorządowy
  7. Romanowski Marcin, Biłgoraj, prawnik
  8. Cichosz Lucjan, Żółkiew Kolonia, lekarz weterynarii
  9. Szwed Zdzisław, Chełm, wyższy urzędnik samorządowy
  10. Skiba Leszek Marcin, Warszawa, ekonomista
  11. Gmyz Maria, Zamość, przedstawiciel władzy samorządowej
  12. Gmitruczuk Robert, Walinna, wyższy urzędnik państwowy
  13. Strzałka Beata Małgorzata, Biłgoraj, przedstawiciel władzy samorzadowej
  14. Gałaszkiewicz Krzysztof Jan, Horyszów Stara Kolonia, inżynier rolnictwa
  15. Sawicki Konrad Bernard, Świdnik, przedstawiciel władzy samorządowej
  16. Kusiak-Janiec Anna, Hrubieszów, urzędnik
  17. Szwaj Jerzy Ryszard, Parczew, lekarz weterynarii
  18. Barszczewska Barbara Aldona, Biała Podlaska, lekarz specjalizacja ginekolog położnik
  19. Chmielewska Iwona, Kąkolewnica, nauczyciel
  20. Zańko Mariusz Artur, Włodawa, prawnik
  21. Czarnecka Halina, Tarnawatka-Tartak, pracownik samorządowy
  22. Misztal Stanisław, Zamość, lekarz
  23. Piekarska Agnieszka, Parczew, nauczyciel
  24. Dąbrowska-Banaszek Anna, Chełm, lekarz medycyny

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Pawłowska Monika Jolanta, Biała Podlaska, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
  2. Szeląg Piotr Edward, Hrubieszów, lekarz weterynarii
  3. Borysiuk Bolesław Borys, Warszawa, historyk
  4. Rogala Sławomir, Czemierniki, technik mechanik
  5. Gołoś Michał Reoland, Lublin, nauczyciel akademicki
  6. Czobodzińska-Przybysławska Anna Jadwiga, Czeputka, muzealnik
  7. Waszkiewicz Gerard, Jarosławiec, emerytowany oficer policji
  8. Pamulska Łucja Jadwiga, Włodawa, emerytowany pocztowiec
  9. Dobosz-Furman Patrycja Anna, Parczew, specjalista do spraw marketingu
  10. Kamola Magdalena Małgorzata, Jabłoń, przedsiębiorca
  11. Bartoszewska-Wic Ewa Monika, Świdnik, pracownik biurowy
  12. Maceroni Grażyna Zofia, Dubienka, emeryt
  13. Trojniel-Goździołko Aldona Wioleta, Kolonia Horbów, przedstawiciel medyczny
  14. Litwiniec Zbigniew, Radzyń Podlaski, nauczyciel
  15. Malczewski Jacek Michał, Biłgoraj, rolnik
  16. Jasek-Kosobucka Justyna, Biała Podlaska, technik spedytor
  17. Kapłon Monika, Olszewnica, chemik
  18. Chęć Jacek Tomasz, Włodawa, technik mechanik
  19. Tabor Magdalena Aleksandra, Lublin, inżynier technologii chemicznej
  20. Kurowski Jan Bolesław, Piszczac, emeryt
  21. Żukowski Stanisław, Bezek, socjolog
  22. Kozicka Katarzyna Małgorzata, Bezwola, fotograf
  23. Roczon Mateusz Maciej, Lublin, politolog
  24. Kiełbasa Bogdan Antoni, Biłgoraj, emerytowany pułkownik Wojska Polskiego

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Tumanowicz Witold Sławomir, Lublin, grafik komputerowy
  2. Kasprzak Wiktor, Chełm, ekonomista
  3. Iwanowski Marcin Piotr, Biała Podlaska, adwokat
  4. Bąk Stanisław, Biłgoraj, przedsiębiorca
  5. Gocel Agnieszka Maria, Sitno, kaletnik
  6. Bielecka Beata Małgorzata, Michałówka, rolnik
  7. Marciniuk Agnieszka Monika, Biała Podlaska, pracownik kancelaryjny
  8. Kubica Kamil, Gozdów, menedżer produktu
  9. Kupisz Ewelina Agata, Lublin, przedsiębiorca
  10. Mazurek Michał, Hruszów, nauczyciel
  11. Banaszczuk Łukasz, Paszenki, menadżer
  12. Czerwieniec Kamil, Zamość, inżynier budowy
  13. Pawlak Agnieszka Monika, Warszawa, ekonomista
  14. Nagrodzka Agnieszka, Siewalka, technik ekonomista
  15. Wójcik Dorota Anna, Warszawa, aktuariusz
  16. Sadocha Zbigniew Marek, Michałowice, specjalista do spraw reklamy
  17. Rekuta Daniel, Pokrówka, nauczyciel
  18. Mekler Anna, Turka, ekonomista
  19. Mulawa Justyna Elżbieta, Warszawa, nauczyciel
  20. Kędzierawski Kamil, Bukowa Wielka, stolarz
  21. Tarnowska Edyta, Chełm, menadżer
  22. Bataliński Łukasz, Stare Depułtycze, prawnik
  23. Witkowski Bartłomiej, Krasnystaw, historyk
  24. Sobich Artur Wojciech, Parczew, prawnik

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Haidar Riad, Biała Podlaska, lekarz medycyny
  2. Żmijan Stanisław, Międzyrzec Podlaski, inżynier budownictwa
  3. Wróblewska Kornelia Konstancja, Misie, dziennikarka
  4. Grabczuk Krzysztof, Chełm, nauczyciel akademicki
  5. Gromadzka Małgorzata, Korchów Drugi, urzędnik administracji samorządowej
  6. Zwolak Rafał Mariusz, Zamość, socjolog
  7. Grad Mariusz, Tomaszów Lubelski, ekonomista
  8. Antoniuk Tomasz Wojciech, Hrubieszów, specjalista administracji publicznej
  9. Pańczyk Tomasz Józef, Michalów, geodeta
  10. Jóźwik Kamil, Wólka Łózecka, technik budownictwa
  11. Zając Magdalena, Wierzchowina, wyższy urzędnik państwowy
  12. Lamczyk Grażyna Bogumiła, Parczew, politolog
  13. Kowalewski Mariusz Stanisław, Suszno, ekonomista
  14. Kieliszek-Wasiołek Bożena Stanisława, Krynice, nauczyciel nauczania początkowego
  15. Pietraszkiewicz Katarzyna Ewa, Biała Podlaska, kierownik ośrodka pomocy rodzinie
  16. Żbikowska Barbara Stefania, Chełm, nauczyciel
  17. Hukiewicz Karolina Anna, Krasnystaw, przedsiębiorca
  18. Ćwiklińska Kamila, Zamość, specjalista sprzedaży internetowej
  19. Pelc Katarzyna Weronika, Zubowice, fizjoterapeuta
  20. Kolasińska Anna Maria, Piszczac, rolnik
  21. Zarębska Wioleta, Łomazy, położna
  22. Rusinek Antoni, Zamość, specjalista do spraw zarządzania
  23. Musolf Jan Józef, Podhorce, rolnik
  24. Zygarski Piotr Jacek, Warszawa, prawnik

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. Kokot Jan, Chodel, prawnik
  2. Koziara Ewa Małgorzata, Konstantynów, dziennikarz
  3. Łukasik Rafał Mirosław, Juliopol, rolnik
  4. Langa Dariusz, Wohyń, przedsiębiorca
  5. Chibowski Arkadiusz, Międzyrzec Podlaski, przedstawiciel handlowy
  6. Rypina Beata, Biała Podlaska, urzędnik
  7. Lewczuk Damian Jarosław, Sławacinek Nowy, prawnik
  8. Jóźwik Justyna Renata, Brzozowica Duża, technolog żywienia zbiorowego
  9. Wysokińska Dorota, Międzyrzec Podlaski, rolnik
  10. Popielec Przemysław, Płoskie, przedsiębiorca
  11. Celiński Marek, Kąkolewnica, przedsiębiorca
  12. Wasąg Lidia Elżbieta, Kąkolewnica, fryzjer
  13. Sokołowski Kamil, Mońki, operator maszyn i urzadzeń
  14. Woch Ewelina Ilona, Kąkolewnica, technik technologii odzieży
  15. Bodnar Anna Maria, Batorz Kolonia, technik geodeta
  16. Zalewska Agnieszka, Kąkolewnica, rolnik
  17. Kowalik Rafał, Szczebrzeszyn, strażnik więzienny

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 17.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 17.
Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • bialski,
  • parczewski,
  • radzyński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Biała Podlaska.

Bierecki Grzegorz Michał

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: ekonomista

Sosnowski Sławomir Antoni

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Miejsce zamieszkania: Krasew
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: rolnik

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Materiał oryginalny: Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 7 i Senat okręg nr 17 - Kurier Lubelski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

za duzo tu czerwonych?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3