Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 5 i Senat okręg nr 11

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Listy kandydatów do Sejmu i Senatu 2019 są oficjalnie znane, ale czy miałeś okazję przyjrzeć im się na spokojnie? Sprawdź, na jakich kandydatów możesz głosować 13.10, jeśli miejsce Twojego zamieszkania to obszary powiatów: chełmiński, toruński oraz miasta na prawach powiatu: Toruń. Koniecznie weź udział w wyborach, które odbędą się w niedzielę 13 października. Przyjrzyj się uważnie kandydatom i zdecyduj, kto z nich zasługuje na Twój głos. Poniżej znajdziesz pełne zestawienie kandydatów do Sejmu w okręgu nr 5 oraz kandydatów do Senatu w okręgu nr 11. Sprawdzisz tu imiona i nazwiska kandydatów oraz dowiesz się, jaki obecnie wykonują zawód.

13 października zagłosuj w wyborach parlamentarnych - Twój głos się liczy.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 5.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 5.
Granice tego okręgu to część województwa kujawsko-pomorskiego obejmująca obszary powiatów:

  • aleksandrowski,
  • brodnicki,
  • chełmiński,
  • golubsko-dobrzyński,
  • grudziądzki,
  • lipnowski,
  • radziejowski,
  • rypiński,
  • toruński,
  • wąbrzeski,
  • włocławski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Grudziądz,
  • Toruń,
  • Włocławek.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Szramka Paweł, Brodnica, specjalista do spraw logistyki
  2. Sosnowski Zbigniew, Świedziebnia, nauczyciel historii
  3. Dzięcioł Janusz Andrzej, Biały Bór, socjolog
  4. Zakrzewska Edyta Lidia, Łążyn, inżynier zootechniki
  5. Kierzkowska Ewa Sławomira, Włocławek, zawodowy działacz organizacji pozarządowej
  6. Kaczan Damian Rafał, Toruń, nauczyciel akademicki
  7. Okruciński Marcin, Miliszewy, adwokat
  8. Kiciak-Kucharska Magdalena, Białe Błota, specjalista administracji publicznej
  9. Gross Andrzej Ignacy, Brzozówka, ekonomista
  10. Najberg Jarosław Przemysław, Brześć Kujawski, psycholog
  11. Staniszewski Sławomir Franciszek, Osięciny, inżynier rolnictwa
  12. Kubczak-Kosicka Anna Maria, Toruń, ekonomista
  13. Kubacki Bartosz Damian, Bieńkówka, rolnik
  14. Rachubińska Marzena Ewa, Kowalewo Pomorskie, zarządca nieruchomości
  15. Słowik Sławomir, Krobia, nauczyciel wychowania fizycznego
  16. Baryło Angelika Monika, Chełmno, nauczyciel historii
  17. Owczarz Andrzej, Grudziądz, specjalista administracji publicznej
  18. Warszawska Danuta Ewa, Brzyszewo, specjalista administracji publicznej
  19. Mamrot Przemysław, Ugoszcz, pedagog
  20. Matuszewska Marika Katarzyna, Wąbrzeźno, spedytor
  21. Łuczak Tomasz, Toruń, lekarz
  22. Pastuszka Anna, Grudziądz, nauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych i leśnych
  23. Kwapiński Witold, Włocławek, inżynier rolnictwa
  24. Budzińska Joanna, Kikół, nauczyciel wychowania początkowego
  25. Czarnecki Krzysztof, Wielka Nieszawka, pedagog
  26. Baranowski Krzysztof, Kikół, wyższy pracownik samorządowy

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Ardanowski Jan Krzysztof, Krobia, inżynier rolnictwa
  2. Czabański Krzysztof, Warszawa, dziennikarz
  3. Michałek Iwona Krystyna, Toruń, nauczyciel
  4. Borowiak Joanna Beata, Włocławek, nauczyciel akademicki
  5. Sobecka Anna Elżbieta, Toruń, nauczyciel
  6. Gembicka Anna Urszula, Włocławek, pracownik administracji publicznej
  7. Mazurkiewicz Maria, Toruń, nauczyciel
  8. Kałużny Mariusz Piotr, Chełmża, dyrektor generalny
  9. Jaranowski Wojciech, Włocławek, nauczyciel
  10. Girzyński Zbigniew, Toruń, nauczyciel akademicki
  11. Stefaniak Arkadiusz Andrzej, Nowawieś Chełmińska, pracownik administracji publicznej
  12. Strych Marcin, Ciechocinek, wyższy urzędnik samorządowy
  13. Kosiński Krzysztof Roman, Grudziądz, instruktor higieny
  14. Tyburski Jacek Aleksander, Brodnica, pracownik administracji publicznej
  15. Szwed Anna Bożena, Unisław, pielęgniarka
  16. Orłowski Arkadiusz, Brzozie, nauczyciel
  17. Jaszczak Edyta Maria, Rożno-Parcele, nauczyciel
  18. Sadurski Piotr, Toruń, technik mechanizacji rolnictwa
  19. Klimek Łukasz Szymon, Wałycz, nauczyciel
  20. Klimaszewska-Antos Ewa Zofia, Biskupice, lekarz
  21. Kłosowski Ziemowit Zawisza, Rogowo, kierownik ds. logistyki
  22. Komorowski Paweł, Lipno, zarządca nieruchomości
  23. Kaliszewska Alina Katarzyna, Gubiny, rolnik
  24. Warnel Zbigniew Dariusz, Antoniewo, mechanik pojazdów samochodowych
  25. Ratyńska-Drabczak Izabela Iwona, Fabianki, dyrektor handlowy
  26. Drab Marzenna Stefania, Grudziądz, ekonomista

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Kwiatkowski Robert Artur, Piaseczno, przedsiębiorca
  2. Scheuring-Wielgus Joanna Izabela, Toruń, socjolog
  3. Rozpłoch Marek Władysław, Toruń, pracownik samorządowy
  4. Kowal Piotr, Włocławek, specjalista ds. zintegrowanego systemu zarządzania
  5. Janiszewska Kazimiera Janina, Czarne Błoto, pedagog
  6. Rumińska Maria Magdalena, Włocławek, informatyk
  7. Augustinowicz Czesława Janina, Brzozowo, nauczyciel przedszkola
  8. Małecki Krzysztof Michał, Chodecz, kierowca
  9. Kuczmarska Zofia, Wielgie, dyrektor szkoły
  10. Olewiński Sebastian Maciej, Dobrzyń nad Wisłą, przedstawiciel władzy samorządowej
  11. Maćkiewicz Jolanta Ewa, Toruń, technik administracji
  12. Krzyżanowski Andrzej Jerzy, Ciechocinek, żołnierz
  13. Krajewski Andrzej, Toruń, inżynier
  14. Matraszek Tomasz Piotr, Włocławek, nauczyciel historii
  15. Czernic Katarzyna, Toruń, nauczyciel języka polskiego
  16. Zawadzki Jerzy, Brodnica, inżynier budownictwa
  17. Szczurowska Inez Justyna, Piotrków Kujawski, specjalista ds. logistyki
  18. Eichhorst Artur, Toruń, kulturoznawca
  19. Bytner Paweł Mateusz, Sumin, nauczyciel akademicki
  20. Turska Anna Zofia, Przywieczerzynek, dziennikarz
  21. Pokorska Julia Joanna, Toruń, studentka socjologii
  22. Olejnik Stanisław Kazimierz, Aleksandrów Kujawski, nauczyciel wychowania fizycznego
  23. Belska Dorota, Toruń, studentka dziennikarstwa
  24. Kowarowski Łukasz Mariusz, Grudziądz, urzędnik samorządowy

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Mentzen Sławomir Jerzy, Toruń, doradca podatkowy
  2. Czajkowski Piotr, Lipno, operator maszyn i urządzeń
  3. Łasiński Marcin Tomasz, Grudziądz, audytor
  4. Buczek Grzegorz Bogusław, Łysomice, cieśla
  5. Romanowski Jarosław Robert, Jabłonowo Pomorskie, inżynier telekomunikacji
  6. Zieliński Leszek, Bydgoszcz, inżynier rolnictwa
  7. Jackowski Artur, Bydgoszcz, przedsiębiorca
  8. Malendowicz Anna Agnieszka, Bydgoszcz, asystent parlamentarny
  9. Walczuk Tomasz, Rypin, lekarz weterynarii
  10. Sewerynowicz Joanna Dorota, Toruń, pielęgniarka
  11. Lisiecki Jakub Andrzej, Włocławek, nauczyciel akademicki
  12. Szczech Przemysław, Grudziądz, specjalista do spraw handlu
  13. Lipiński Remigiusz, Bobrowo, magazynier
  14. Kuk Justyna Krystyna, Częstochowa, student matematyki stosowanej
  15. Zwoliński Paweł, Golub-Dobrzyń, programista aplikacji
  16. Krzywińska Maria Magdalena, Janowo, student administracji
  17. Czarnecka Anna, Toruń, sprzedawca
  18. Tarazewicz Ewa Sabina, Toruń, specjalista do spraw kredytów
  19. Gontarek Andrzej Mariusz, Rakutowo, rolnik
  20. Sikorowski Tomasz, Bytoń, rolnik
  21. Toczyska Lucyna Klaudia, Toruń, chemik
  22. Kulińska Klaudyna Barbara, Toruń, inżynier geodeta
  23. Błażejowski Rafał, Toruń, technik-mechanik
  24. Domańska Karolina, Ciechocinek, pracownik administracyjny
  25. Cybuchowska Agata, Włocławek, telemarketer
  26. Januszewski Paweł, Kijewo Królewskie, regionalny kierownik sprzedaży

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Lenz Tomasz, Toruń, historyk
  2. Myrcha Arkadiusz, Toruń, radca prawny
  3. Hartwich Iwona, Toruń, sprzedawca
  4. Szymański Tomasz Józef, Grudziądz, poseł zawodowy
  5. Łuczak Krystian Marek, Włocławek, archeolog
  6. Termiński Przemysław Kazimierz, Papowo Toruńskie-Osieki, prawnik
  7. Alabrudziński Dariusz Adam, Włocławek, księgowy
  8. Lubańska Katarzyna Anna, Chełmno, nauczyciel fizyki
  9. Czerwiński Wojciech Tomasz, Chełmża, administratywista
  10. Jankowski Sylwester Tomasz, Toruń, inżynier leśnictwa
  11. Kowalski Jerzy, Skępe, ekonomista
  12. Zwierzchowska Lidia Urszula, Aleksandrów Kujawski, nauczyciel biologii
  13. Stańco-Wawrzyńska Alicja Józefa, Toruń, przedsiębiorca
  14. Jaskólska Emilia, Okalewo, rolnik
  15. Zalewska Barbara Agata, Zamek Bierzgłowski, nauczyciel
  16. Ziółkowska Grażyna Joanna, Kamienny Smug, lekarz
  17. Graczyk Mirosław Roman, Makowiska, samorządowiec
  18. Bogucki Sławomir Henryk, Piotrków Kujawski, samorządowiec
  19. Wojtkowska Aneta Agnieszka, Osięciny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  20. Kowalkowska Halina, Okonin, administratywista
  21. Rak Danuta Maria, Przysiek, nauczyciel biologii
  22. Montowski Paweł, Radomice, przedsiębiorca
  23. Szramowski Wacław Jan, Szczepanki, inżynier rolnictwa
  24. Piotrowska Dominika Marta, Golub-Dobrzyń, nauczyciel logopeda
  25. Skonieczka Marcin Seweryn, Wieldządz, ekonomista

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. Kuszyński Marek, Ciechocinek, pracownik obsługi biurowej
  2. Krajewski Radosław, Brudzawki, przedsiębiorca
  3. Ziółkowski Sebastian Leszek, Toruń, magazynier
  4. Wrzesiński Marek Grzegorz, Włocławek, doradca klienta
  5. Kwiatkowska Angelika Agnieszka, Ośno, recepcjonistka
  6. Pytkowski Krzysztof Janusz, Służewo-Pole, doradca serwisowy
  7. Skiba Dorota Maria, Łazieniec, referent ds. egzekucji
  8. Szadkowski Marek, Włocławek, technik telekomunikacji
  9. Biniak Zofia, Stawki, ekonomista
  10. Kacprowicz Patryk Krzysztof, Włocławek, programista
  11. Niewiadomska Ewa, Broniszewo, przedsiębiorca
  12. Obiezierska Agnieszka Katarzyna, Probostwo Górne, ogrodnik
  13. Zadworzański Marek Adam, Toruń, urzędnik
  14. Fijałkowska Monika, Toruń, urzędnik
  15. Kamińska Lidia, Otłoczyn, geolog
  16. Rutecka Magdalena, Aleksandrów Kujawski, magazynier
  17. Nowak Joanna, Toruń, dietetyk
  18. Karski Piotr Paweł, Morawy, technik informatyk
  19. Jabłoński Michał Piotr, Koło, student prawa
  20. Jucewicz Jarosław, Ciechocinek, specjalista do spraw bhp

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 11.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 11.
Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • chełmiński,
  • toruński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Toruń.

Mężydło Antoni

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: inżynier elektronik

Rasielewski Zbigniew

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Materiał oryginalny: Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 5 i Senat okręg nr 11 - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3