Kameko wygrywa po raz drugi

Drużyna Kameko obecnie przewodzi w rozgrywkach OLS.
Drużyna Kameko obecnie przewodzi w rozgrywkach OLS. Fot. Archiwum organizatora
Kolejna odsłona fazy play-off rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Siatkówki za nami. Tym razem siatkarze rozegrali dwa spotkania, Barwa zmierzyła się z Energą, a Kameko podejmowało MebPol.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Melvitem, a Huraganem, zostało przesunięte na prośbę kapitanów drużyn na inny termin. Choć zasady fazy play off zostały ustalone na sztywno, to organizator przychylił się do prośby kapitanów i wyraził zgodę na rozegranie meczu w innym terminie.
- Melvit jest faworytem do zwycięstwa w fazie play-off i jego szanse mogłyby zostać pogrzebane, gdyż porażka walkowerem, automatycznie w najlepszym przypadku dawałaby drugie miejsce w fazie play-off na koniec rozgrywek - tłumaczy organizator OLS Mariusz Łuba.

W pierwszym z rozegranych spotkań Barwa pokonała Energę 2:0 (25:20, 25:17). Zwycięstwo to pozwoliło Barwie awansować na drugie miejsce. Spotkanie to obserwowała duża ilość miłośników tej dyscypliny. Barwie do wygranej wystarczyły dwa sety. Trzecie spotkanie od początku miało zdecydowanego faworyta. Mowa tu oczywiście o Kameko. Drużyna ta miała przyjemność pokazać z dobrej strony w rundzie zasadniczej, która praktycznie pokonała swoich przeciwników wynikiem 2:0. W spotkaniu tym, Kameko w niewiele ponad czterdzieści minut, pokonało MebPol 2:0 (25:17, 25:21).