Kadetki Nike ograły MOS Wola Warszawa [ZDJĘCIA]

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Podopieczne Tomasza Pakieły pokonały MOS Wola II Warszawa 3:1 po emocjonującym meczu pełnym zwrotów akcji.

Już pierwszy set niedzielnego spotkania rozgrywanego w sali Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce pokazał, że czekają nas spore emocje. Po wyrównanej grze ostatecznie to ostrołęczanki objęły prowadzenie w całym meczu po wygranej 27:25. W kolejnej partii lepsze były jednak warszawianki, które przejęły inicjatywę dość zdecydowanie i finiszowały z dziewięcioma punktami przewagi nad gospodyniami.

Na szczęście udało się uspokoić boiskowe wydarzenia i powstrzymać rozpędzone warszawianki. W secie numer trzy siatkarki Nike wygrały 25:20, a w czwartej odsłonie ponownie kibice drżeli o wynik do ostatnich chwil. Jak się jednak okazało, w tym dniu ostrołęckim zawodniczkom pisany był happy end. Wygrały one 26:24 i w całym meczu 3:1. Było to drugie zwycięstwo Nike w tym sezonie.

Kto chciałby podziwiać kadetki Nike w akcji, będzie miał okazję 21 października o godz. 13.00 w hali ZSZ 1. Nasze siatkarki podejmą wtedy Esperanto Warszawa.

Nike Ostrołęka - MOS Wola II Warszawa 3:1 (27:25, 16:25, 25:20, 26:24)