Juniorzy Narwi wciąż niepokonani [ZDJĘCIA]

Juniorzy Narwi Ostrołęka z rocznika 2001 pokonali Opię Opinogóra w meczu 5. kolejki I ligi okręgowej. Zawodnicy prowadzeni przez Łukasza Malanowskiego dostarczyli kibicom sporo emocji, odnosząc zwycięstwo 4:3. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Narwi w I lidze okręgowej.

W meczu z Opią Opinogóra Narwianie nie mieli łatwo, bowiem już w 12. minucie na listę strzelców wpisał się Wojciech Kacprzak i Opia prowadziła 1:0. Między 25. a 28. minutą niebiesko-czerwoni strzelili jednak dwa gole: najpierw do siatki trafił Bartosz Przybyła, a jego występ skopiował później Dominik Sujkowski. W 32. minucie goście ponownie jednak wyrównali, gola strzelił wspomniany już Kacprzak. Do przerwy remis 2:2.

W drugiej połowie strzelanie rozpoczęli gracze Narwi, a konkretnie Konrad Godlewski, który do siatki trafił w 52. minucie. Przyjezdni nie odpuścili i 5 minut później strzelili gola na 3:3. Autor - nie kto inny jak Wojciech Kacprzak. Gospodarze znaleźli jednak sposób na dobrze grających gości. W 70. minucie wynik meczu na 4:3 ustalił Mateusz Krejszeff. Narew zwyciężyła czwarte spotkanie z rzędu i z kompletem wygranych przewodzi I lidze okręgowej. Ozdobą meczu z Opią była bramka z rzutu wolnego - kibice mogą powiedzieć, że choćby dlatego warto było przyjść na to spotkanie.

Narew Ostrołęka - Opia Opinogóra 4:3 (2:2)
Bramki: 25' Przybyła, 28' Sujkowski, 32' K.Godlewski, 70' Krejszeff - 12' 32' 57' Kacprzak

Narew: Dudek - Godlewski, Kur, Marchewka, Piasecki, Antośkiewicz, Żebrowski, Kupis, Krejszeff, Przybyła, Sujkowski. Zagrali również: Domalewski - Pazuła, Godlewski, Majkowski, Budny, Burkacki, Siok.