Juniorzy Korony Ostrołęka ze zmiennym szczęściem w I lidze [ZDJĘCIA]

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka mają za sobą intensywny tydzień w I lidze mazowieckiej rocznika 2002. Podopieczni Michała Noska najpierw wygrali u siebie z Legionovią Legionowo 1:0, a następnie na wyjeździe ulegli 2:3 MKS Ciechanów.

Pojedynek Korony Ostrołęka z Legionovią Legionowo rozegrany został w minionym tygodniu na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce. Starcie toczyło się w dość mroźnej atmosferze, ale juniorzy zadbali o to by na boisku było gorąco. Na bramkę czekaliśmy jednak dość długo, a zawdzięczamy ją "nosowi trenerskiemu"... Michała Noska. W 75. minucie wpuścił on na boisko Miłosza Blata, a ten 3 minuty później strzelił zwycięską bramkę dla ostrołęckiej drużyny. Korona wygrała 1:0 i pokazała, że tkwi w niej potencjał.

Wyniku nie udało się powtórzyć w wyjazdowym meczu z MKS Ciechanów. W starciu 12. kolejki ligi mazowieckiej juniorów żółto-niebiescy przegrali z MKS Ciechanów, choć jako pierwsi wyszli na prowadzenie po golu Michała Frączkiewicza. MKS zwyciężył 3:2, a drugiego gola dla Korony strzelił Mateusz Dasiak.

Po dwunastu meczach Korona zajmuje piąte miejsce w tabeli I ligi mazowieckiej z dorobkiem 4 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. Przed podopiecznymi Michała Noska jeszcze dwa mecze: domowy z Huraganem Wołomin i wyjazdowy z UKS Varsovia.