Jeśli ferie to tylko z pożyczką ekspresową i ubezpieczeniem „Bezpieczna podróż” dostępnymi w Banku Pekao

Materiał informacyjny Banku PEKAO SA
Udostępnij:
Ferie to dla uczniów czas międzysemestralnego wypoczynku, a dla ich rodziców i opiekunów moment, w którym nierzadko zadają sobie dwa pytania – w jaki sposób sfinansować wydatki związane z wyjazdami ich pociech czy zakupem sprzętu do uprawiania sportów zimowych oraz co zrobić, aby zimowe podróże były bezpieczne. Bank Pekao S.A. ma w swojej ofercie gotowe odpowiedzi – pożyczkę ekspresową z prowizją 0%, a wspólnie z PZU S.A. ubezpieczenie „Bezpieczna podróż” z 15% zniżką.

Koszty zimowego urlopu to nie lada wydatek, dlatego warto rozważyć pozyskanie dodatkowych środków na ten cel, np. korzystając z najnowszej promocji Banku Pekao pod nazwą „Pierwsza pożyczka”. Pekao S.A. proponuje pożyczkę gotówkową na dowolny cel do wysokości 10 tys. zł z 0% prowizją jej za udzielenie. Jest to oferta skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, którzy nie posiadają pożyczek gotówkowych w Pekao S.A. Przykładowa rata pożyczki w wys. 3000 zł rozłożona na 24 m-ce to tylko 139 zł. Pieniądze z pożyczki są dostępne nawet w jeden dzień od podpisania umowy. Można też skorzystać z karencji w spłacie rat i pierwszą ratę zapłacić dopiero za trzy miesiące.

Maksymalny czas spłaty pożyczki wynosi 96 miesięcy. Promocja trwa do 31 marca 2022 r.

Niezależnie od tego, czy ferie zamierzamy spędzić w Polsce czy też za granicą powinniśmy pamiętać o ubezpieczeniu, które zapewni odpowiednią ochronę. O bezpieczeństwo podczas ferii pomoże nam zadbać PZU, które dla klientów Banku Pekao przygotowało ubezpieczenie „Bezpieczna Podróż”. Jest ono dla nich dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego Pekao24 oraz w aplikacji PeoPay.

Ubezpieczenie zapewnia wsparcie w razie nieoczekiwanych problemów podczas podróży - m.in. w przypadku zachorowania, wypadku, wyrządzenia szkody innej osobie. Co więcej, jeśli podróż zagraniczna trwa nie dłużej niż 30 dni, PZU SA zapewnia ochronę na wypadek nagłego zachorowania na COVID-19. Ubezpieczenie jest dostępne w trzech wariantach, a w każdym z nich można zawrzeć umowę ubezpieczenia w zakresie podstawowym lub rozszerzyć ochronę o dodatkowe ryzyka związane z uprawianiem sportów, chorobami przewlekłymi oraz ubezpieczenia zawarte w klauzulach dodatkowych. Szczegółowe informacje nt. ubezpieczenia dostępne są na stronie: Ubezpieczenie turystyczne Bezpieczna podróż - Bank Pekao S.A.

Aktualnie przy zakupie ubezpieczenia „Bezpieczna podróż” można skorzystać z 15-proc. zniżki z kodem rabatowym FERIE! Oferta obowiązuje do 28 lutego 2022 r.

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 11,01% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8578,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 36 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1457,53 zł (w tym: odsetki 1457,53 zł), całkowita kwota do zapłaty 10035,53 zł płatna w 35 ratach miesięcznych po 278,77 zł, 36. rata wyrównująca 278,58 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8578,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 17.12.2021 r.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Jeśli ferie to tylko z pożyczką ekspresową i ubezpieczeniem „Bezpieczna podróż” dostępnymi w Banku Pekao - Dziennik Bałtycki

Dodaj ogłoszenie