Jantarki nie dały szans Fortom Piątnica [ZDJĘCIA]

Piłkarki Jantaru Ostrołęka pokonały Forty Piątnica 3:1 w meczu 21. kolejki II ligi. Podopieczne trenera Pawła Zyśka po raz kolejny w ostatnim czasie pokazały dobry futbol.

Już w 5. minucie ostrołęczanki wyszły na prowadzenie po golu Dominiki Ostrowskiej. Po kwadransie gry gospodynie prowadziły już 2:0, tym razem na listę strzelców wpisała się Adrianna Michalak. Jeszcze przed przerwą rywalki strzeliły kontaktowego gola, autorką trafienia była Anna Piotrowska. Kropka nad "i" postawiona została w 84. minucie. Aleksandra Chodorek strzeliła gola na 3:1 dla Jantaru i tym samym ustaliła wynik spotkania.

Było to ósme ligowe zwycięstwo Jantarek w tym sezonie. Ostrołęckie piłkarki utrzymają się w II lidze, obecnie zajmują 8. miejsce z dorobkiem 26 punktów. W ostatniej kolejce Jantarki zagrają na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.

Jantar Ostrołęka - Forty Piątnica 3:1 (2:1)
Bramki dla Jantaru: 5' Ostrowska, 15' Michalak, 84' Chodorek

Jantar: Kulesik (89' Orzoł) - Sawicka, Zając, Galarska (87' Lutrzykowska), Duszak - Chodorek, Świerszcz, Milewska, Ostrowska, Piersa - Michalak (46' Jurga).