Jantar Ostrołęka. III liga kobiet. Mecz z Ostrovią 12.05.2019 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jantar Ostrołęka. III liga kobiet. Mecz z Ostrovią. Siedem bramek obejrzeli kibice, którzy w niedzielę 12 maja 2019 zdecydowali się obejrzeć mecz III ligi kobiet pomiędzy Jantarem Ostrołęka a Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

Początek meczu nie był dla Jantarek najlepszy, gdyż to drużyna gości wyszła na prowadzenie po rzucie karnym. Kolejne gole zdobyły zawodniczki z Ostrołęki - ich autorkami były Julia Borkowska i Oliwia Piersa, ale jeszcze przed przerwą zespół z Ostrowi Mazowieckiej zaskoczył Jantar i do przerwy to przyjezdne prowadziły 3:2.

Jantar Ostrołęka. Piękna bramka

W drugiej połowie zawodniczki Jantaru zdołały jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw piękną bramkę z dystansu zdobyła Dominika Ostrowska, a zwycięstwo gospodyniom dała Oliwia Piersa, strzelając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Bramkę Ostrowskiej zobaczyć możecie na naszym wideo z meczu - warto!

Zespół Jantaru wygrał 4:3 i zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów (9 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki).