Jabra Evolve2 dostępne na polskim rynku

Materiał informacyjny
Najnowsze zestawy słuchawkowe Jabra Evolve2, zaprojektowane do pracy z dowolnego miejsca są już dostępne w Polsce. Evolve2 to nowy standard biznesowy w zakresie koncentracji i współpracy w otwartym biurze. Dzięki zaawansowanemu chipsetowi, technologii aktywnej redukcji hałasów Digital Hybrid Active Noise Cancellation (ANC) oraz specjalnej konstrukcji słuchawki usuwają o 50% więcej hałasu otoczenia , oferują wiodący w branży 37-godzinny czas pracy baterii, nowoczesny design, certyfikację Microsoft Teams za bezproblemową obsługę UC i spełnianie standardów Open Office i o 40% lepszą transmisję dźwięku. Linię tworzą dwa modele bezprzewodowe Evolve2 85, Evolve2 65 oraz przewodowy Evolve2 40.

Seria Jabra Evolve2 to profesjonalne zestawy słuchawkowe zaprojektowane w odpowiedzi na wciąż zmieniające się potrzeby firm w zakresie podnoszenia koncentracji i produktywności pracowników w wymagającym środowisku biznesowym. Łączą w sobie funkcje wspierające efektywność i komfort pracy w burze, w domu czy też w podróży. To następna generacja produktów Jabra z linii Evolve, najlepiej sprzedającej się (2) i wiodącej na rynku linii zestawów słuchawkowych UC, które pomagają zwiększać wydajność pracy.

Wiodąca jakość dźwięku i transmisji głosu

Jabra, mając za sobą 150-lat doświadczenia w inżynierii dźwięku, posiada udokumentowane osiągnięcia w tej dziedzinie. Nowy produkt Evolve2 85 to w pełni cyfrowy zestaw słuchawkowy, który - w porównaniu z linią Evolve - zapewnia o 50% lepszą redukcję szumów dzięki Digital Hybrid ANC, a ponadto został wyposażony w izolujące hałas poduszki nauszne z pianką pamięci. Jakość połączeń głosowych napędza o 40% lepsza transmisja dźwięku i dwukrotnie wyższa wydajność transmisji głosu. Wyraźny nacisk położony więc został na głos użytkownika.

Produkty Jabra z linii Evolve2 posiadają 360-stopniową widoczność diody zajętości na obu słuchawkach dla wyraźnego zasygnalizowania trybu koncentracji podczas wykonywania indywidualnej pracy. Ponadto bezprzewodowe zestawy słuchawkowe można podłączyć do wszystkich urządzeń mobilnych znajdujących się w zasięgu. W tym przypadku aplikacja Jabra Sound + zapewnia spersonalizowane brzmienie i możliwość korzystania z pełni doświadczeń audio.

Gama Evolve2 obejmuje trzy zestawy słuchawkowe:

Jabra Evolve2 85 oferuje Digital Hybrid ANC i dysponuje łącznie dziesięcioma mikrofonami, z czego dwa znajdują się w zintegrowanym ramieniu wysięgnika i osiem w nausznikach. Użytkownicy mogą cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem z żywotnością baterii wynoszącą aż do 37 godzin, 40 mm głośnikami do zanurzania się w muzyce oraz zintegrowaną diodą zajętości z widocznością 360 stopni na obu słuchawkach. Zestaw słuchawkowy Evolve2 85 został opracowany tak, aby w pełni wykorzystać najnowszą technologię chipsetu audio. Dzięki temu zestaw ten może być o krok do przodu pod względem czasu pracy na baterii, solidnej łączności i przetwarzania dźwięku. Elegancki model Evolve2 85 został zaprojektowany zarówno z myślą o środowisku biurowym, jak i podróżach służbowych.

Jabra Evolve2 65 został wyposażony w trzy mikrofony, z których dwa znajdują się w ramieniu wysięgnika, a jeden w prawym uchu. Zestaw słuchawkowy oferuje do 37 godzin pracy na baterii i trzykrotnie lepszy rzeczywisty zasięg bezprzewodowy niż jego poprzednik, Evolve 65.

Jabra Evolve2 40 to wariant przewodowy, który oferuje taki sam komfort, trwałość i wrażenia z użytkowania jak Evolve2 65.

Evolve2 85 i Evolve2 65 posiadają w zestawie Jabra Link 380, nowy adapter BT Jabra (tzw. dongle), dostępny w wersji USB-C lub USB-A.
 

 
Produkty z linii Evolve2 dedykowane dla Microsoft Teams posiadają przyciski, które umożliwiają natychmiastowe nawiązanie połączenia ze współpracownikami i prowadzenie spotkań. Specjalna dioda zajętości LED sygnalizuje różne sytuacje, takie jak np. nieodebrane połączenie czy zaległe spotkanie.
 

Materiał oryginalny: Jabra Evolve2 dostępne na polskim rynku - Polska Times

Dodaj ogłoszenie