IV liga: Tylko remis Korony Ostrołęka. Czas na baraże [WIDEO, ZDJĘCIA]

Korona Ostrołęka nie wykorzystała wymarzonej szansy do tego, by skończyć sezon IV ligi mazowieckiej na bezpiecznym miejscu. Ostrołęczanie tylko zremisowali z ostatnim w tabeli MKS Ciechanów 1:1 i zagrają w barażach o utrzymanie.

Przed meczem zastanawiano się, czy Hutnik Warszawa zagra na sto procent w meczu z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, która znajdowała się miejsce wyżej nad ostrołęcką Koroną. Okazało się, że Hutnik wygrał 6:1, a nawet takiej szansy nie wykorzystali ostrołęczanie. W pierwszej połowie Koronę na prowadzenie wyciągnął Piotr Strzeżysz - jego bramka aż do 87. minuty dawała gospodarzom awans na 11. miejsce w tabeli.

Niestety, na trzy minuty przed końcem meczu goście wyrównali i plan legł w gruzach. Korona zajęła w tym sezonie 12. miejsce z dorobkiem 33 punktów. Naszych piłkarzy czeka baraż o utrzymanie w IV lidze.