IV liga: Remis Korony Ostrołęka z MKS Przasnysz [WIDEO, ZDJĘCIA]

Korona Ostrołęka nie wykorzystała wielu stworzonych okazji w meczu z MKS Przasnysz. Mecz zakończył się remisem 1:1. Na bramkę Dominika Lemanka trafieniem odpowiedział Przemysław Olesiński. Zobacz zdjęcia i wideo.

Po pierwszej połowie to Korona Ostrołęka powinna prowadzić, lecz żółto-niebiescy byli nieskuteczni. Swoich szans nie wykorzystali m.in. Kamil Jastrzębski czy Paweł Dzbeński. Zabójczo skuteczni byli za to gracze z Przasnysza. Prezent zrobił im Wojciech Skorupka, tracąc piłkę w środku pola w 28. minucie, a Dominik Lemanek wykończył akcję przasnyszan i wyprowadził ich na prowadzenie. Dość nieoczekiwanie goście prowadzili do przerwy.

W drugiej połowie obejrzeliśmy jeszcze więcej walki. Obie drużyny grały na pełnym zaangażowaniu, a to opłaciło się ekipie gospodarzy. W 69. minucie Wojciech Skorupka zrehabilitował się za błąd z pierwszej połowy, dorzucił piłkę do Przemysława Olesińskiego, a ten głową skierował piłkę do siatki. Do końca meczu nie padły już żadne bramki i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Na pomeczowej konferencji prasowej trener gości Paweł Mazurkiewicz stwierdził, że był to sprawiedliwy remis, natomiast Marcin Truszkowski podsumował mecz słowami "gra lepsza niż wynik".

Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 1:1 (0:1)
Bramki: 69. Olesiński - 28. Lemanek

Korona: Szczechowiak - Dzbeński, Malinowski, Borkowski, Skorupka, Gąska, Kraska (81. Staszczuk), K. Jastrzębski, Strzeżysz, Dzwonkowski, Olesiński.