III-ligowiec tym razem silniejszy od Ostrovi

P. Nowak
Gola dla żółto-zielonych w spotkaniu z Olimpią Zambrów zdobył Arkadiusz Ciach.
Gola dla żółto-zielonych w spotkaniu z Olimpią Zambrów zdobył Arkadiusz Ciach. P. Nowak
Kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do rozgrywek IV ligi rozegrali piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka. Tym razem ulegli nieznacznie III-ligowej Olimpii Zambrów 1:2.

Piłkarze Pawła Kowalczyka w starciu z kolejnym mocnym rywalem zaprezentowali się z dobrej strony. Przez całą pierwszą połowę byli równorzędnym rywalem dla wyżej notowanej Olimpii i w rezultacie remisowali do przerwy 1:1. Na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Ciach. Wynik meczu rozstrzygnął się w drugiej połowie, kiedy do bramki Ostrovi trafił Tomasz Jaworowski.

Olimpia Zambrów - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1 (1:1)