III liga. Nike Ostrołęka pokonuje Volley Płock [ZDJĘCIA]

Siatkarki Nike Ostrołęka kontynuują zwycięską passę w III lidze mazowieckiej seniorek. Podopieczne Tomasza Pakieły zajmują pierwsze miejsce w tabeli po trzecim z rzędu zwycięstwie. Tym razem bez punktów z Ostrołęki wyjechał Volley Płock.

Zespół z Płocka to solidny trzecioligowiec, więc ekipa Nike w sobotnim meczu musiała się trochę napracować, by wynik wyglądał znakomicie. W pierwszej partii ostrołęczanki wygrały do 22, a w drugiej zostały zaskoczone wynikiem 18:25 i tym samym po 40 minutach mecz wciąż był otwarty. Na szczęście gospodynie w trzecim i czwartym secie udowodniły, że zasługują na pozycję lidera rozgrywek i wygrały oba te sety do 20.

Trzy mecze, trzy zwycięstwa, bilans setów 9:2 - to obecny dorobek Nike Ostrołęka. W kolejnym spotkaniu młody, ale ambitny i zdolny zespół z Ostrołęki zagra na wyjeździe z SPS Konstancin-Jeziorna, to już 11 listopada. Przed własną publicznością Nike zagra dopiero 3 grudnia.

Nike Ostrołęka - Volley Płock 3:1 (25:22, 18:25, 25:20, 25:20)