Gutowski nie starczył Troszynowi do zwycięstwa

Piotr Gutowski strzelił jedyną bramkę dla KS CK Troszyn.
Piotr Gutowski strzelił jedyną bramkę dla KS CK Troszyn. Arkadiusz Dobkowski
Bramka strzelona przez Piotra Gutowskiego nie wystarczyła piłkarzom KS CK Troszyn do zdobycia punktów w starciu z Tęczą Ojrzeń.

Podopieczni trenera Łukasza Bałazego zanotowali drugą porażkę w rundzie wiosennej, tym razem 1:2. Piłkarze z Troszyna objęli prowadzenie w 21. minucie spotkania po trafieniu niezawodnego Piotra Gutowskiego. Tuż przed przerwą goście wyrównali, a po zmianie stron zdobyli gola dającego zwycięstwo.

Kolejne starcie piłkarzy z Troszyna czeka w sobotę, 9 kwietnia o godz. 12.00. W meczu przed własną publicznością KS CK podejmie PAF Płońsk.

Tęcza Ojrzeń - KS CK Troszyn 2:1 (1:1)
Bramka 45.+1, 58. - Gutowski 21.

Troszyn: Florczykowski - Dzwonkowski, Kopeć, Grochocki, Laskowski - Kuliś (46. Parzych), Bałas, Sakowski, Chromik, Gutowski (75. Grabowski) - Rudziński