Grają Ale Słabo z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Drużyna "Grają Ale Słabo" odniosła zwycięstwo w tegorocznej edycji piłki plażowej drużyn mieszanych. Fot. A. Dobkowski
Drużyna "Grają Ale Słabo" okazała się najlepsza w turnieju plażowej piłki siatkowej mikstów o puchar prezydenta miasta Ostrołęka.

Turniej piłki plażowej

W finałowym pojedynku zespół ten pokonał po niezwykle ciekawej i zaciętej walce drużynę Amatorów 2:1. Co ciekawe pierwszego seta wygrała drużyna dowodzona przez Wiesława Idzikowskiego łatwo 15:11. W drugiej odsłonie meczu również prowadziła i miała nawet meczbola przy stanie 14:13, ale świetne ataki Michała Zalewskiego z drużyny "Słabo Ale Grają" pozwoliły wygrać tego seta i doprowadzić do wyrównania stanu meczu. W decydującej partii spotkania wiatr w żagle złapała drużyna dowodzona przez Marka Będzkowskiego i ostatecznie wygrała 15:9 i ostatecznie 2:1.

Zwycięzcy rywalizacji wystąpili w składzie: Jakub Dumała, Joanna Sieklucka, Ewa Kaczyńska, Michał Zalewski i Marek Będzkowski. Amatorzy, którzy uplasowali się na drugim miejscu wystąpili w składzie.: Wiesław Idzikowski, Katarzyna Turek, Jarosław Niedźwiecki, Michał Skiba, Daniel Mierzejewski. Trzecie miejsce przypadło drużynie Brygada RR, która w decydującym spotkaniu pokonała ekipę All Stars 15:10, 15:9.

Organizatorzy imprezy przyznali także wyróżnienia indywidualne, które otrzymali Joanna Sieklucka (najlepsza zawodniczka) oraz Michał Skiba (najlepszy zawodnik).

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z finałowego meczu oraz galerii zdjęć z tego spotkania i wręczenia nagród