Gospodarstwo Ogrodnicze Mierzejewscy: ekologia i najwyższa jakość

Artykuł sponsorowany
Szukasz wysokiej jakości kwiatów, roślin ozdobnych i ekologicznie uprawianych warzyw? Zajrzyj do Gospodarstwa Ogrodniczego Mierzejewscy w Dzbeninie, pod Ostrołęką.

Gospodarstwo Ogrodnicze Mierzejewscy to przedsiębiorstwo lokalne, rodzinne, które funkcjonuje na rynku ponad 20 lat. Stawia przede wszystkim na ekologiczną uprawę i hodowlę roślin. Jego produkty zdobią skwery i parki publiczne, ale też i prywatne ogródki, balkony.

Oferta Gospodarstwa Ogrodniczego Mierzejewscy:

- sprzedaż kwiatów i roślin ozdobnych, przede wszystkim takich jak: pelargonia, surfinia, kwiaty rabatowe, chryzantemy i inne,

- sprzedaż warzyw: ogórków i pomidorów. Pochodzą one z ekologicznych upraw, w których używane są nawozy pochodzenia organicznego. Dzięki temu są bez konserwantów i bez substancji chemicznych, często obecnie używanych w uprawach warzyw.

Rośliny ozdobne, pomidory są uprawiane i pielęgnowane w trzech tunelach foliowych, ogórki na gruncie.

Gospodarstwo Ogrodnicze Mierzejewscy: ekologia i najwyższa jakość

W niedługiej przyszłości firma planuje poszerzyć asortyment z myślą o potrzebach klientów m.in. o akcesoria ogrodnicze, np.: doniczki, ziemię ogrodową.

W Gospodarstwie Ogrodnicze Mierzejewscy wykorzystywane są nowe technologie, aby poprawić jakość produktów. Cieniówki pomagają chronić rośliny przed dużym nasłonecznieniem, a w miesiącach zimowych utrzymać właściwą temperaturę. Wkrótce zostanie wprowadzone nawodnienie kropelkowe, które poprawi wielkość, jakość plonów i ograniczy straty wody podczas uprawy.

Pracownicy Gospodarstwa Ogrodniczego Mierzejewscy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, w razie potrzeby służą fachową poradą i pomocą. Oferują produkty w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

Gospodarstwo Ogrodnicze Mierzejewscy: ekologia i najwyższa jakość

Przekonaj się sam, jak wygląda ekologiczna uprawa kwiatów, roślin ozdobnych i warzyw. Zapraszamy!

Gospodarstwo Ogrodnicze Mierzejewscy
Dzbenin 195
Otwarte od pn do sb w godz. 8-20
tel.: 660 612 335
e-mail: kwiatymierzejewscy@wp.pl

Gospodarstwo Ogrodnicze Mierzejewscy sprzedaje też swoje produkty na rynku przy ul. Prądzyńskiego w Ostrołęce, na tzw. piaskach.

Gospodarstwo Ogrodnicze Mierzejewscy: ekologia i najwyższa jakość
Dodaj ogłoszenie