Głosuj na Michalinę Chrobot na Sportowca Roku 2014

Michalina Chrobot to niezwykle utalentowana zawodniczka Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. R. Grabowski
Po raz kolejny w naszym zestawieniu znalazła się Michalina Chrobot z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

W ubiegłym roku zawodniczka startowała w szeregu imprez, z których wracała z medalami. Młodziczka prowadzona przez sensei Radosława Grabowskiego zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Wschodniej, była trzecia w Mistrzostwach Europy w Warnie i druga w Puchar Europy w Sosnowcu. Podczas Pucharu Polski w Białej Podlaskiej zdobyła złoty medal. Michalina Chrobot zwyciężyła również w turnieju Mazovia Cup w Józefowie. Podopieczna trenera Radosława Grabowskiego udowodniła, że należy nie tylko do krajowej, ale również europejskiej czołówki zawodniczek w swojej kategorii wiekowej.

Aby zagłosować na Michalinę Chrobot wyślij SMS o treści tosport 9 na numer 72355. Koszt to 2,46 zł (z VAT). Za każdy wysłany SMS dostaną państwo kod do bezpłatnego e-wydania "Tygodnika Ostrołęckiego".