MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie na sylwestra?

mb
W ub. tygodniu w Ostrowi Mazowieckiej na słupach nie widzieliśmy jeszcze żadnych ogłoszeń na temat imprez sylwestrowych. Podjęliśmy więc własne działania, żeby ustalić mapę balów sylwestrowych. Na pewno nie jest kompletna.

Ostrów Mazowiecka. Bal sylwestrowy odbędzie się na pewno w Zajeździe Skalnym. Połączony będzie z otwarciem nowej sali balowej, w sumie bawić się tam może 120 par. Za 320 zł od pary organizatorzy oferują gościom m.in. 5 dań gorących, 15 zimnych przekąsek oraz pół litra wódki i szampana na parę. Grać będzie ostrowski zespół Presto, przewidziane są liczne atrakcje, m.in. wybór miss balu.
W Motelu Mazowieckim za 350 zł od pary Nowy Rok przywitać może 50 par. Organizatorzy oferują im m.in. co najmniej 6 dań gorących, ok. 10 przystawek, pół litra wódki na parę i szampana na 4 osoby. Grać do tańca będzie zespół Heliosi z Mińska Mazowieckiego.
W sali weselnej Błękitna przy barze Kobra sylwester kosztuje 300 zł od pary. Za te pieniądze spodziewać się można m.in. 5 gorących dań, w sumie 18 przystawek i szampana. Muzycznie bal oprawiać będzie zespół Kometa spod Białegostoku.
Bal na 100 par odbędzie się też w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Rubinkowskiego. Organizatorami są państwo Katarzyna i Marek Pecura. Za 220 zł od pary zapewniają stół staropolski oraz 6 dań gorących, 18 przystawek i różne napoje. Grać będzie znany w Ostrowi zespół Laser.
Małkinia. Na pewno bal sylwestrowy będzie w Zajeździe pod Sosnami. Kosztować ma ok. 300 zł od pary (w ub. tygodniu nie była jeszcze znana dokładna kalkulacja ani menu). Jest też szansa na bal w Zespole Szkół, który byłby zorganizowany przez Radę Rodziców, ale pod warunkiem, że zbierze się odpowiednia liczba chętnych.
Nagoszewo. Ma być bal w nowej sali gimnastycznej przy szkole w Nagoszewie k. Ostrowi. Kosztować ma 180 zł od pary. W tej cenie organizatorzy zapewniają m.in. 5 dań gorących, zimne przystawki, napoje chłodzące, szampana oraz miłą atmosferę. Grać ma zespół Akces. Na życzenie gości jest możliwość zorganizowania im dowozu i przywozu z oddalonej o ok. 10 km Ostrowi.

PS. Organizatorzy innych balów sylwestrowych w pow. ostrowskim mogą skontaktować się do czwartku z naszą redakcją. Informacje o ich balach zamieścimy za tydzień.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki