Gala MMA się odbędzie, ale nie w ramach Dni Przasnysza

Redakcja
Udostępnij:
Umowa słowna okazała się niewystarczająca

- Powiedział, że nie będzie patronował osobom, które są na bakier z prawem - mówi Marcin Sobociński. I komentuje. - Faktycznie dwóch zawodników miało wyroki, ale swoje już odsiedzieli i są czyści. Zresztą będą się bić na ringu, będą sędziowie, będzie ochrona..., więc o co chodzi?

Oficjalne wyjaśnienia burmistrza Waldemara Trochimiuk są nieco inne: "Uprzejmie informuję, że do Urzędu Miasta nie wpłynęło żadne pismo informujące o organizowanej przez Pana Marcina Sobocińskiego Gali MMA. W związku z powyższym sposób organizacji tego przedsięwzięcia nie pozwala Burmistrzowi Przasnysza na jego dofinansowanie" - tłumaczy.

Marcin Sobociński ripostuje: Również uprzejmie informuję, że była zawarta między mną a Panem Burmistrzem umowa słowna na dofinansowanie imprezy. Miałem tylko przedstawić fakturę wystawioną na Urząd Miasta Przasnysz za obsługę techniczną oświetlenia i nagłośnienia gali. Nie było mowy o żadnym piśmie które miałbym złożyć. Podobnie było przecież z dofinansowaniem Miss Mazowsza 2012 gdzie była zawarta umowa słowna, przedstawiłem fakturę i została przez Urząd Miasta opłacona i nie było żadnego składnego pisma tylko umowa słowna. Niech Pan Burmistrz poda prawdziwe powody swojego wycofania. Ja je znam i mogę je przedstawić, ale tą przyjemność zostawiam Panu Burmistrzowi.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
POLAK nie agent
z takimi ludzmi jak burmistrz umowa slowna? to zdecydowanie za malo,zresztą wg. polskiego prawa umowy takie też są wiążące. kilkadziesiat lat wstecz za nie dotrzymanie słowa sprawą honorową w takiej sytuacji dla urzednikow i oficerow była samobójcza kulka z pistoletu (tylko nie w policzek jak płk. Przybył) haha
Przejdź na stronę główną Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie