FUZ nadal na czele - zdjęcia

Jarosław Sender
W Halowej Lidze Piłki Nożnej rozgrywanej w hali WOSiR po IV kolejkach dalej prowadzi zespół FUZ ostrowy. Lider rozgrywek w niedzielę pokonał Stowarzyszenie Ważna Róża aż 7:2. Mecze przyniosły widzom wiele emocji.

Halowa piłka nożna w Wyszkowie

Pierwszy mecz pomiędzy liderem FUZ Ostrowy, a Stowarzyszeniem Ważna Róża zakończył się wynikiem 7:2 dla lidera rozgrywek. Pierwsza połowa nie zwiastowała aż takiego pogromu, do przerwy było 2:1.

W kolejnym meczu ZDZ pokonał AL-BUD Wołomin 4:2. Inicjatywa od początku meczu należała do reprezentantów ZDZ.

Mecz Oldboy'ów i KMK Rodzina zakończył się zwycięstwem tej pierwszej drużyny 2:1.

Spotkanie pomiędzy ZM Somianka, a Somianka zakończyło się zwycięstwem reprezentantów Zakładów Mięsnych, którzy pokonali swoich lokalnych rywali 3:1.

Ciekawym widowiskiem okazał się pojedynek PBS i Asłanov. Mecz zakończył się remisem 4:4.

Najwięcej emocji przyniosło spotkanie Ogródków i GIMEXu. Drużyny wymieniały się strzelonymi bramkami, a tą decydującą o zwycięstwie GIMEX strzelił w ostatnich sekundach wygrywając 4:3.

Mecze V kolejki zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 21 lutego.
- godz. 12.00: Ogródki - ZDZ
- godz. 13.00: ZM Somianka - Oldboye
- godz. 14.00: Skuszew - Somianka
- godz. 15.00: AL-BUD Wołomin - KMK Rodzina
- godz. 16.00: FUZ Ostrowy - Asłanov
- godz. 17.00: Stowarzyszenie Ważna Róża - GIMEX