Futbol, okręgówka, Remis na szczycie

jpawlowski
W meczu na szczycie ligi okręgowej Korona HiD Ostrołęka zremisowała w sobotę na własnym boisku z Borutą Kuczbork.

Pierwsza bramka w tym meczu padła dopiero w 85. minucie gry po celnym uderzeniu Wiesława Świętochowskiego. Gdy wydawało się, że trzy punkty zainkasują piłkarze z ekipy Romana Szkopka zespół gości wyrównał wbijając piłkę do bramki Piotra Wiskiego po rzucie rożnym wykonanym w ostatniej minucie gry. Mimo straconych dwóch punktów Korona utrzymała się na fotelu lidera.

Kurpik wygrał z Wieczfnianką

Ciekawy mecz obejrzeli Kadzidle niedzielę kibice w Kadzidle, gdzie Kurpik podejmował Wieczfniankę Wieczfnia. Gospodarze wygrali 2:1 po bramkach Mirosława Leśińskiego i Łukasza Pokory. W rozgrywanym tego samego dnia meczu juniorów padł remis 3:3. ? W lidze okręgowej nie ma słabeuszy, którzy bez walki oddawaliby punkty przeciwnikom. Mecz z Wiczfnianką również nie był łatwą przeprawą jednak naszym piłkarzom udało się osiągnąć przewagę na boisku co potwierdzili dwoma strzelonymi bramkami. Wprawdzie rywale zdołali strzelić bramkę kontaktową, ale zwycięstwo zostało w Kadzidle. Trzeba podziękować naszym piłkarzom, którzy bardzo dobrze spisują się grając na bardzo ciężkim rezerwowym boisku. Renowacja głównej płyty potrwa do 19 maja. ? powiedział po meczu prezes Kurpika, Mirosław Grzyb.

Wyniki 17. kolejki i tabela

Kurpik - Wieczfnianka 2:1, Orlęta - Wkra B. 2:2, Iskra - Gladiator 1:1, Małkinia - Przasnysz 0:1, Makowianka - Tęcza 1:2, Kryształ - Wkra Ż. 0:2, Korona HiD - Boruta 1:1.

1. Korona HiD Ostrołęka 17 37 37-20
2. Tęcza Płońsk 17 36 43-19
3. Boruta Kuczbork 17 33 36-12
4. Iskra Krasne 17 32 48-28
5. Makowianka Maków Maz.17 30 29-24
6. Kryształ Glinojeck 17 24 29-29
7. MKS Przasnysz 17 23 36-45
8. Wkra Żuromin 17 20 33-31