Futbol, okręgówka: Korona nadal na czele

jpawlowski
Nie spuszczają z tonu piłkarze Korony HiD Ostrołęka. Tym razem zespół Romana Szkopka wygrał w sobotę, wyjazdowy mecz z Wkrą Żuromin 2:1.

Wprawdzie po pierwszej połowie prowadzili gospodarze 1:0, ale w drugiej połowie bramki strzelali już tylko piłkarze z Ostrołęki. W 55. minucie wyrównał Michał Rychlik, a w 74. bramkę dającą zwycięstwo liderom ligi okręgowej zdobył, słynący z atomowego uderzenia lewą nogą, Bogdan Peczyński.

Wyniki 16. kolejki: Wkra B. ? Gladiator 1:1, Boruta ? Iskra 3:1, Wkra Ż. ? Korona 1:2, Wiczfnianka ? Krysztal 2:0, Tęcza ? Kurpik 2:0, Przasnysz ? Makowianka 2:, Orlęta ? Małkinia 4:3.

1. Korona HiD Ostrołęka 16 36 36-19
2. Tęcza Płońsk 16 33 41-28
3. Boruta Kuczbork 16 32 35-11
4. Iskra Krasne 16 31 40-27
5. Makowianka Maków Maz. 16 30 28-22
6. Kryształ Glinojeck 16 22 28-29
7. MKS Przasnysz 16 20 35-45
8. MKS Małkinia 16 19 33-39