Futbol, IV liga: Wszystko w nogach piłkarzy

(CB)
Narew Ostrołęka dosyć niespodziewanie zremisowała 1:1 na własnym boisku z rezerwami Dolcana Ząbki. Bramkę dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Mariusz Nadrowski.

Jedyna bramka dla ostrołęckiej drużyny padła po ?jedenastce" podyktowanej za zagranie ręką w polu karnym. Minimalne prowadzenie Narew utrzymywała do ostatnich minut meczu. Niestety w 89. minucie spotkania goście wyrównali obierając tym samym podopiecznym Mariana Szaramy jakże cenne dwa punkty. W 67. minucie na boisku pojawił się najskuteczniejszy piłkarz Narwi Arkadiusz Pyskło, który nie grał w ostatnich meczach z powodu kontuzji odniesionej w meczu z MKS Ciechanów.

Mecz z Dolcanem komentuje trener Marian Szarama:

Szczerze trzeba przyznać, że nie wyglądało to dobrze. Wraz z upływającym czasem gry zespół opadał z sił. Widać było braki w przygotowaniu kondycyjnym u piłkarzy. W zespole widać już zmęczenie sezonem. Do tego doszło pewne rozluźnienie po wysoko wygranym meczu z Kasztelanem Sierpc. Brakowało na boisku Piotrka Strzeżysza - piłkarza, który najrówniej przepracował sezon, dobrze grającego w środku pola. W końcówce, ?szukając bramki" na boisko wpuściłem Arka Pyskło. Niestety był mało widoczny na boisku co spowodowane było długą przerwą w grze. Wierzę jednak w dobre występy tego piłkarza w kolejnych meczach. Co ważne żaden z zawodników nie dostał kartki, więc w mecze ze Strzegowem będę miał do dyspozycji pełny skład. Liczyłem na trzy punkty w tym spotkaniu, ale taki jest sport, że nie zawsze się wygrywa. Jednak zdobyty punkt jest ważny gdyż powiększa przewagę nad rywalami w tabeli. Teraz przed nami mecze z zespołami, które będą chciały wykorzystać słabą postawę zespołu z Sierpca i wskoczyć na szóste miejsce w tabeli. Liczę na to, że zespół obudzi się na czekające nas trzy ostatnie mecze w sezonie. Ja już nie dokonam cudów... wszystko w nogach piłkarzy.

Narew Ostrołęka - Dolcan II Ząbki 1:1 (0:0)

Bramki: Nadrowski (68. - rzut karny) - Dorocki (89.)

żółta kartka: Kaczorek (Dolcan II)

Sędzia główny: Jan Seński (Ciechanów)

Narew: Zych - Surgiewicz, T. Sadłowski, Duda, J. Sadłowski, Truszkowski, Wołosz, Nadrowski, Żylak, Kamiński, Samsel (67. Pyskło)

Dolcan II: Matusiak - Królak, Dorocki, Woźniak, Wernio (38. Murawski), Odzimek, Wróblewski (60. Stańczyk), Grodzki, Biernacki (75. Kosiński).

Wyniki 27. kolejki i tabela

Ciechanów - Ostrovia 5:0 (2:0), Łomianki - Marcovia 3:0 (0:0), Błękitni - Grom 8:3 (4:1), Orlen II - Olimpia 4:2 (3:0), Targówek - Stoczniowiec 1:1 (1:1), Nadnarwianka - Kasztelan 6:0 (1:0) (bramki: Białowicz 25.,53., Waluś 70.,75., Salamon 63., Kisiel 73.), Narew - Dolcan II 1:1 (0:0), Wicher - Strzegowo 2:2 (1:2).

1. KS Łomianki 27 62 87-25
2. GKP Targówek 27 59 68-25
3. Olimpia Warszawa 27 59 71-32
4. Nadnarwianka Pułtusk 27 50 54-28
5. Narew Ostrołęka 27 49 57-30
6. Kasztelan Sierpc 27 44 41-41
7. GKS Strzegowo 27 41 64 -49
8. Wicher Kobyłka 27 41 60-45