Festiwal biegowy "Zabiegaj o Borki" [WIDEO, ZDJĘCIA]

  Festiwal biegowy "Zabiegaj o Borki" [WIDEO, ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału
  Michał Kowalczyk

  Tygodnik Ostrołęcki

  Już po raz szósty w gminie Olszewo-Borki zorganizowany został festiwal biegowy pod nazwą "Zabiegaj o Borki". Do rywalizacji przystąpiły dzieci, a po nich na trasę wyruszyli doświadczeni biegacze. 10-kilometrowy bieg odbywał się w dużym upale, lecz nie zabrakło dobrych wyników.
  Festiwal biegowy "Zabiegaj o Borki" [WIDEO, ZDJĘCIA]
  1/51
  przejdź do galerii
  W biegu na 10 km panów wygrał Przemysław Dąbrowski z Borawego, osiągając czas 00:36:57. Drugi był reprezentant gospodarzy Krzysztof Krukowski - 00:37:02, a trzeci Radosław Mateusiak z Różana - 00:37:09. Wśród pań na tym samym dystansie wygrała Klaudia Baczewska z Ostrołęki - 00:45:33, przed Barbarą Wojnar z Kruków - 00:46:22 i Patrycją Niedźwiecką z Chojnik - 00:46:38.

  Warto podkreślić, że organizatorzy zadbali o komfort zawodników. Mogli oni schłodzić się w kurtynie wodnej, a oprócz tego na trasie mieli do dyspozycji punkty z wodą do picia.

  Imprezę zorganizowali: Stowarzyszenie "Razem Łatwiej", Urząd Gminy w Olszewie-Borkach, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach i Ochotnicza Straż Pożarna w Olszewie Borkach.

  Zobacz galerię

  Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Specjalnie dla Was

  Wideo