MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ewa Kurpiewska - nowa radna rady Miasta w Ostrołęce złożyła ślubowanie 9.07.2024

OPRAC.:
Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Ewa Kurpiewska złożyła ślubowanie
Ewa Kurpiewska złożyła ślubowanie Fot. Miasto Ostrołęka
Podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miasta 9.07.2024 Ewa Kurpiewska złożyła ślubowanie i została oficjalnie radną Rady Miasta Ostrołęki. Pożegnano też do niedawna radnego - wiceprzewodniczącego RM - Mariusza Popielarza, który objął mandat posła RP.

Ewa Kurpiewska została radną po tym jak Mariusz Popielarz uzyskał mandat posła RP.

Wtorkowa sesja była także okazją do podziękowania za wieloletnią współpracę w Radzie Miasta Ostrołęki Mariuszowi Popielarzowi. Dotychczasowy radny kilku kadencji został w czerwcu posłem na Sejm.

Podziękowania (i bukiet kwiatów) wręczyli prezydent Paweł Niewiadomski oraz przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki.

- Od 2007 roku pracownik samorządowy, pełnił funkcję dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Ostrołęce. Radny czterech kadencji. Zaczynaliśmy razem, gdy prezydentem był Ryszard Załuska - mówił o Mariuszu Popielarzu Wojciech Zarzycki. I zwrócił się do niego: - Panie pośle, chciałbym panu serdecznie podziękować za dobrą współpracę, dzięki której udało się dokonać wielu pozytywnych rzeczy dla Ostrołęki. Teraz na pana barkach spoczywa jeszcze większa odpowiedzialność. Proszę pamiętać o naszym samorządzie i o mieszkańcach.

Mariusz Popielarz, choć już w nowej roli, nadal deklaruje współpracę na rzecz Ostrołęki i doskonale wspomina swoje doświadczenie zdobyte w lokalnym samorządzie.

- Dziękuję za te 14 lat pracy z państwem, zarówno tu, w radzie miasta, jak i w urzędzie marszałkowskim. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować. To praca, która dawała mi satysfakcję, ale też mogłem się wiele nauczyć. Wierzę, że z nowego miejsca także będę mógł pracować dla Ostrołęki - mówił poseł.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki