1 1 połowa

Real Madryt

4

3 1 połowa

• Koniec! Real wygrywa 4:2 z Espanyolem po bardzo ciekawym meczu i wyprzedza Sevillę w tabeli!

• 4 minuty doliczone do tego spotkania, a Thibault Courtois za przeciąganie gry dostaje żółtą kartkę.

• Dani Carvajal trafia do notesu sędziego za faul na rywalu.

• Real po stracie zawodnika dość płaczliwie się broni. Espanyol już raczej nie odrobi tej straty, ale widać w ich grze spore zaangażowanie.

• Cudowne trafienie zawodnika Espanyolu! Może śmiało kandydować o miano bramki kolejki! Roberto Rosales otrzymał świetne podanie z głębi pola, przyjął piłkę klatką i bez zastanowienia huknął wolejem pod poprzeczkę! Piękny gol!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roberto Rosales zdobywa bramkę!

• Nacho Fernandez ukarany żółtą kartką.

• Schodzi również Sergi Darder, a w jego miejsce melduje się Oscar Melendo.

• Zmiany w obu zespołach. Marcelo zmiania Lukę Modricia.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Courtoisa! Real bronił się tutaj ostatkiem sił, ale zdołali uratować sytuację.

• Raphael Varane fauluje rywala tuż przed swoim polem karnym! Pablo Piatti już wychodził sam na sam z Courtios, więc Francuz wylatuje z boiska!

• Leo Baptistao kulejąc opuszcza murawę. W jego miejsce pojawił się Pablo Piatti.

• Perfekcyjna akcja Realu! Karim Benzema przepięknie podał do Carvajala, który tym razem zdecydował się na strzał! Diego Lopez zdołał jednak odbić piłkę!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Espanyolu skrzętnie wykorzystał Gareth Bale! Real wygrywa już 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gareth Bale notuje wejścia smoka!

• Zmiana także u gospodarzy. Didac Villa schodzi, a wchodzi Roberto Rosales.

• Gareth Bale wchodzi na murawę w miejsce Viniciusa.

• Kompletnie nieudane uderzenie Karima Benzemy... Francuz skiksował uderzając z 10 metra.

• Znakomita akcja Realu. Los Blancos wymienili między sobą kilka podań i całość zamknął Luka Modrić. Tym razem jednak Diego Lopez stanął na wysokości zadania.

• To samo zrobił teraz Toni Kroos i gospodarze zaczynają od bramki.

• Borja Iglesias posyła piłkę wysoko ponad bramkę. Zabrakło bardzo, ale to bardzo dużo.

• Luka Modrić fauluje w ofensywie i Espanyol znowu odzyskuje posiadanie.

• Pierwsza akcja drugiej połowy. Karim Benzema znakomicie obsłużył Carvajala, który wpadł w pole karne. Miał przed sobą tylko bramkarza, ale zdecydował się podać i Real stracił szansę na zdobycie bramki...

• Sergio Ramos nie wyszedł na murawę w drugiej połowie. Zmienił go Nacho Fernandez.

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Espanyol został wypunktowany przez Real Madryt, chociaż w pewnym momencie wydawało się, że mogą wrócić do tego meczu. Czy uda im się to w drugiej połowie? Przekonamy się za 15 minut!

• Gdy wydawało się, że Espanyol odzyskiwał kontrolę w tym meczu to znowu Real Madryt udowadnia swoją wielkość! Vinicius rozegrał świetną dwójkową akcję z Benzemą i Francuz sprytnym płaskim strzałem pokonuje Diego Lopeza po raz drugi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karim Benzema po raz drugi!

• Mocne dośrodkowanie Luki Modrcia. Obrońcy Espanyolu znowu jednak wyjaśniają sytuację.

• Seria dośrodkowań piłkarzy Realu w pole karne rywala. Żadne z nich nie dochodzi jednak do celu.

• Sergio Garcia bardzo brzydko fauluje Sergio Ramosa i musiał zostać ukarany. Zasłużona żółta kartka.

• Fatalne uderzenie Toniego Kroosa. Piłka poszybowała daleko od bramki.

• Sergio Ramos przerwał kontratak rywala i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Analogiczna sytuacja do tej przed chwilą, tylko że teraz Leo Baptistao przejął piłkę, która odbiła się od Sergio Ramosa! Zawodnik gospodarzy huknął bez zastanowienia i teraz belgijski bramkarz nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! To co nie udało się przed chwilą udało się teraz! Leo Baptistao zdobywa bramkę kontaktową!

• Leo Baptistao wpadł w pole karne Realu, oddał strzał po krótkim słupku, ale Courtois uratował sytuację odbijając piłkę!

• Borja Iglesias i Daniel Carvajal zderzyli się głowami. Piłkarz Realu potrzebuje pomocy medycznej.

• Lucas Vazquez szukał podaniem Karima Benzemy. Zabrakło mu jednak troszkę dokładności i zawodnicy gospodarzy przejęli piłkę.

• Kapitan Realu Madryt wyskoczył najwyżej po dośrodkowaniu przez Toniego Kroosa i Diego Lopez nie miał żadnych szans! Czyżby szykował się pogrom?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sergio Ramos zdobywa bramkę!

• Dani Carvajal dogrywa w pole karne, ale robi to zbyt lekko.

• Marc Roca jest pierwszym zawodnikiem, który dzisiaj zostaje ukarany żółtą kartką.

• Luka Modrić spokojnie wpadł w pole karne, bez żadnej agresji ze strony rywala. Mając dużo miejsca zdecydował się na strzał, który został odbity przez Diego Lopeza. Na swoim miejscu był jednak Benzema, pakując piłkę do praktycznie pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karim Benzema! Real błyskawicznie rozpoczyna strzelanie w tym meczu!

• Pierwszy strzał tego meczu odnotowany. Junior Vinicius zszedł na prawą nogą i uderzył prosto w bramkarza rywali.

• Karim Benzema kopnął piłkę po raz pierwszy!

• Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Espanyol bardzo dobrze rozpoczął aktualny sezon La Liga. Teraz jednak drużyna prowadzone przez Rubiego notuje fatalną serię. W ostatnich 9 spotkaniach zdobyli tylko 3 punkty na 27 możliwych, wygrywając jedynie z Leganes na własnym stadionie.

• Real Madryt ma dzisiaj zamiar odpowiedź na wygraną Sevilli. Los Blancos walczą z byłym klubem Grzegorza Krychowiaka o 3 pozycję w tabeli. Wczoraj podopieczni Pablo Machina rozbili Levante aż 5:0. Czy Królewscy zdołają odpowiedzieć swoim bezpośrednim rywalom?

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski. Real Madryt zawitał dzisiaj do Barcelony, gdzie zmierzy się tutejszym Espanyolem!