Energa Omis bez punktów w Spale

To już trzynasta porażka z rzędu siatkarzy Energi Omis
To już trzynasta porażka z rzędu siatkarzy Energi Omis A. Dobkowski
Kolejną porażkę na swoim koncie zapisali siatkarze Energi Omis Ostrołęka. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Dudźca ulegli SMS PZPS Spała 0:3.

W pierwszym secie gospodarze rozbili biało-czerwonych 25:12. W drugiej partii ostrołęccy siatkarze podjęli walkę i mieli szanse na zwycięstwo, ale w decydujących momentach seta popełnili zbyt dużo błędów. W ostatniej odsłonie meczu gospodarze wygrali 25:12 i całe spotkanie 3:0.

Przed naszymi siatkarzami jeszcze dwa spotkania sezonu zasadniczego. Już w najbliższą sobotę, 12 marca biało-czerwoni pojadą na wyjazdowe starcie z Espadonem Szczecin. Tydzień później w ostatnim meczu zmierzą się w hali im. Arkadiusza Gołasia z KPS Siedlce. Początek konfrontacji zaplanowany na godz. 17.00.

W kwietniu naszych siatkarzy czeka batalia o utrzymanie w rozgrywkach, a rywalem najprawdopodobniej będzie KPS Kęty. Energa Omis rywalizację rozpocznie od dwóch wyjazdowych meczów. W gronie pierwszoligowców pozostanie zespół, który odniesie trzy zwycięstwa. Więcej informacji w najbliższych dniach w naszym portalu.

SMS PZPS Spała - Energa Omis Ostrołęka 3:0 (25:12, 25:22, 25:12)