Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Energa Elektrownie Ostrołęka ma nowego prezesa

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Fot. Kurier Lubelski
21.08.2020 r. rada nadzorcza ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA, po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego, powołała do składu zarządu spółki IX kadencji Tomasza Piotra Miszczuka i powierzyła mu funkcję prezesa zarządu spółki.

Tomasz Piotr Miszczuk został nowym prezesem Energa Elektrownie Ostrołęka. Zastąpił na tym stanowisku Leszka Kowalskiego.

Miszczuk to jeden z czołowych polityków PiS w regionie lubelskim. W grudniu 2017 roku został przewodniczącym miejskich struktur tej partii w Lublinie. Wcześniej był m.in. wicemarszałkiem województwa lubelskiego (w latach 2005-2006).

Od 2008 r., przez 7 lat, zajmował stanowisko prezesa Instytutu Technologii Administracji Publicznej, w styczniu 2016 r. został prezesem PKP Informatyka. Był też w zarządzie Polskich Kolei Państwowych.

Zmiany kadrowe w zarządzie ostrołęckiej elektrowni nastąpiły w lipcu 2020. Ze stanowiska prezesa zarządu Energa Elektrownie Ostrołęka SA odwołano wówczas Leszka Kowalskiego i jego zastępcę Mariusza Wdowczyka. W zarządzie pozostała Katarzyna Kamińska.

Przeczytaj tu

Trwa nabór na kolejnego zastępcę prezesa spółki.

Zobacz inne aktualności z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki