Emocjonujące starcia w IV lidze mazowieckiej. Komplet wyników i tabela

Emocji w 30. kolejce spotkań nie brakowało.
Emocji w 30. kolejce spotkań nie brakowało. A. Dobkowski
Za nami kolejna odsłona spotkań w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupie północ. Liderem rozgrywek wciąż są piłkarze Polonii Warszawa, którzy wyprzedzają o trzy punkty Bug Wyszków.

Czarne Koszule mają jednak jeszcze zaległe spotkanie do rozegrania z Mazurem Gostynin. W zasadzie trzydzieści minut, bo z powodu ulewy mecz został przerwany w 60. minucie gry.

Reforma rozgrywek sprawia, że w tym sezonie IV ligę w grupie północnej może opuścić nawet osiem zespołów. Wiele zależy jeszcze od tego, jak potoczy się rywalizacja w rozgrywkach II i III ligi.

W ostatniej kolejce kolejne ważne punkty zapisali na swoim koncie piłkarze MKS Przasnysz, pokonując Narew Ostrołęka 5:2. Korona HiD zremisowała na wyjeździe z Błękitnymi Raciąż 2:2, a Ostrovia Ostrów Mazowiecka uległa Burze Chodaków aż 1:4.