Emocjonująca spotkania w WLS

Mateusz Pogorzelski
W Wyszkowskiej Lidze Siatkówki emocji nie brakuje.
W Wyszkowskiej Lidze Siatkówki emocji nie brakuje. Fot. M. Pogorzelski
W czwartej kolejce Wyszkowskiej Ligi Siatkówki rozegrano kilka ciekawych meczów. W najbardziej interesującym Mobily.pl PTM Fitland pokonał I LO Nowy Wyszkowiak 2:1. Tym samym zespół triumfatora poprzedniej edycji umocnił się na prowadzeniu w lidze.

Siatkarze Mobily.pl PTM Fitland źle rozpoczęli mecz przegrywając w pierwszym secie do 17. Jak się później okazało była to zwyczajna wpadka, na którą obrońcy tytułu nie pozwolili już sobie w żadnym secie i wygrywając dwa kolejne do 20 i 17 zapewnili sobie komplet punktów.

Prezentujący słabą formę siatkarze Rybna niespodziewanie urwali seta ekipie Play Wyszków. Faworyci meczu wygrali premierową odsłonę do 15. Jednak w drugiej zlekceważyli rywala i Rybno wygrało 25:23. W tie-breaku nie było takich emocji, Play wygrał 25:15.

Do pogromu doszło w meczu Wyszkowiak - Eurobram. Faworytem był ten pierwszy zespół, jak się okazało faworyt to za mało powiedziane. Siatkarze Wyszkowiaka całkowicie zdominowali grę i w dwóch setach rozbili rywala 25:6.

Na mecz z UKS Polonez Wyszków nie stawili się reprezentanci ZS Nr 2 za co zostali ukarani walkowerem 2:0 (25:0, 25:0)

W innym ciekawym meczu po zaciętym, dwu setowym boju pomiędzy Camperem VIP, a Dlugosiodlem lepsi okazali się zawodnicy tej drugiej drużyny zwyciężając 2:0 (25:22, 25:23)

Spotkanie Mimozy - LS Service, nie przyniosło zbyt wiele emocji. Siatkarze LS Service byli zdecydowanie lepsi na boisku i wygrali 2:0. W pierwszym secie było 25:19, natomiast w drugim 25:22.