Emocjonująca kolejka WLS

MP
Do wielu ciekawych starć doszło w ostatniej kolejce Wyszkowskiej Ligi Siatkówki. Końcowy układ w tabeli powoli się formuje.

Emocjonująca kolejka Wyszkowskiej Ligi Siatkówki

W meczu pomiędzy Mobily.pl PTM Fitland, a UKS Polonez Wyszków lepsi okazali się liderzy WLS. Pierwszy set drużyna Mobily.pl PTM Fitland wygrała 25:21, a drugi 25:19. W najciekawszym spotkaniu tej kolejki Wyszkowiak podejmował LS Service. Był to mecz pomiędzy drugą, a trzecią drużyną w tabeli. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej partii lepsi okazali się siatkarze Wyszkowiaka, wygrywając 25:19, a potem do 22.

Emocjonujący mecz Camper Vip - Nowy Wyszkowiak zakończył się zwycięstwem NW. Pierwszego seta niespodziewanie wygrali siatkarze Campera Vip 25:15. Ale kolejne - 25:18 i 25:19 - już gracze NW.

Mecz Rybna i Długosiodła zapowiadał się bardzo emocjonująco. Lepszym zespołem okazało się Rybno, które wygrało 2:0. Tie-break rozegrano natomiast w meczu Nonszalancji z UM Tłuszcz. Rywalizację wygrali siatkarze Nonszalancji. W meczu Rybienka M. Karpiński Autoserwis i WKS Mimozy ta pierwsza drużyna była zdecydowanym faworytem. Jak się okazało, Rybienko było zdecydowanie lepsze, gromiąc rywala 2:0, a w setach triumfując 25:13 i 25:15.

Pierwszego seta w tym sezonie ugrali zawodnicy SWS. Jednak w całym meczu lepszą drużyną okazał się ZS nr 2. Pierwszego seta zdecydowanie wygrali siatkarze ZS nr 2 25:10, drugiego gracze SWS 25:23, a w tie-breaku po emocjonującej walce wygrali uczniowie ZS nr 2 25:21. W tabeli WLS nadal przewodzi drużyna Mobily.pl PTM Fitland. Na drugim miejscu dzięki zwycięstwu nad LS Service umocniła się drużyna Wyszkowiaka.