Dzień otwarty Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych w Rożanie

Artykuł sponsorowany
Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych we współpracy z Urzędem Gminy Różan zapraszają w dniu 3 września 2016 roku do Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych.

Eksperci z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych przybliżą Państwu pracę oraz funkcjonowanie składowiska. Będą mieli Państwo okazję zapoznać się z technologiami postępowania i składowania odpadów promieniotwórczych z uwzględnieniem aspektu bezpieczeństwa radiologicznego społeczności lokalnej oraz środowiska naturalnego.

W godzinach 11.00 - 15.00, dzięki uprzejmości Urzędu Gminy Różan, będzie kursował bezpłatny autokar dowożący do Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych. Odjazdy będą odbywały się z terenu Fortu nr 1 przy ulicy Szkolnej. Liczba miejsc ograniczona.

UWAGA: wejście na teren składowiska będzie możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszej rejestracji. Zwiedzający KSOP w dniu rejestracji muszą mieć ukończone 16 lat.

Dane potrzebne do rejestracji: imię i nazwisko, seria i numer dowodu. W chwili wejścia na teren składowiska i w trakcie zwiedzania bezwzględnie konieczne będzie posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości, którego dane wykorzystano przy rejestracji.

Rejestracji można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 29 767 91 28, od pn. do pt. w godzinach 8:00-16:00.

INFORMACJA: Dodatkowe informacje na temat DNI OTWARTYCH KSOP można uzyskać pod nr telefonu: 29 767 91 28, od pn. do pt. w godzinach 8.00 - 16.00.

Dodaj ogłoszenie