MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dzień Kobiet z MiniMalem i TO

(epe)
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w MiniMalu
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w MiniMalu Fot. A. Wołosz
Choć Dzień Kobiet dawno już za nami, prezenty z tej okazji można otrzymać zawsze. Przekonały się o tym panie, które wzięły udział w konkursie związanym z tym świętem. Konkurs zorganizował "Tygodnik Ostrołęcki" i MiniMal.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w MiniMalu

(fot. Fot. A. Wołosz)

Żeby wziąć udział w zabawie należało wyciąć i wypełnić kupon konkursowy, który można było znaleźć w TO. Do kuponu trzeba było dołączyć paragon z zakupów w MiniMalu, dokonanych od 2 do 13 marca na kwotę powyżej 20 zł. Potem kupon razem z przypiętym paragonem wrzucić do oznakowanego pojemnika. W konkursie mogły brać udział zarówno panie, jak i panowie. A że konkurs z okazji Dnia Kobiet, nagroda którą wylosował mężczyzna, na pewno sprawiła przyjemność jego wybrance.
W sobotę, 13 marca, odbyło się losowanie nagród. Dwadzieścia osób otrzymało prezenty, ufundowane przez MiniMal. Nie wszyscy wylosowani w konkursie byli z nami podczas wręczania nagród. Nieobecni mogą się zgłaszać po nagrody-niespodzianki do Minimala.
Oto lista nagrodzonych: Jan Leszczyński (Żebry Perosy), Krystyna Kaczyńska (Ostrołęka), Agnieszka Ostrowska (Ostrołęka), Roman Florczykowski (Ostrołęka), Krystyna Fornalczyk (Ostrołęka), Marzena Chodkowska (Kordowo), Urszula Modzelewska (Ostrołęka), Emilia Woźniak (Załęże Wielkie), Diana Stepnowska (Ostrołęka), Bogdan Dudek (Ostrołęka), Anna Dziekońska (Ostrołęka), Anna Tyszka (Olszewo-Borki), Barbara Arcichowska (Ostrołęka), Joanna Gwiazdowska (Ostrołęka), Michał Wnuk (Nowe Gąsewo), Jadwiga Walendziewska (Kadzidło), Jolanta Parzychowska (Ostrołęka), Katarzyna Dudziec (Ostrołęka), Grażyna Kośnik (Dzbenin), Krystyna Szutkowska (Ostrołęka).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki