MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dziecko wypadło z okna na 3. piętrze kamienicy na Starym Polesiu. Jest zakażone wirusem z Chin

Lila Sayed
Lila Sayed
18-miesięczna dziewczynka, która w niedzielę po południu wypadła z okna z kamienicy przy ul. 6 Sierpnia, jest zakażona koronawirusem. Głównie ze względu na upadek i wielonarządowe obrażenia, jej stan jest bardzo ciężki.-Wszelkie procedury związane z bezpieczeństwem pacjentów i personelu ICZMP, zgodnie z obowiązującymi standardami, zostały zachowane - podkreśla Adam Czerwiński, rzecznik ICZMP w Łodzi. Wiadomo też, że ojciec jest zdrowy. Policjanci którzy interweniowali trafili na kwarantannę domową. Czytaj więcej na następnej stronie
18-miesięczna dziewczynka, która w niedzielę po południu wypadła z okna z kamienicy przy ul. 6 Sierpnia, jest zakażona koronawirusem. Głównie ze względu na upadek i wielonarządowe obrażenia, jej stan jest bardzo ciężki.-Wszelkie procedury związane z bezpieczeństwem pacjentów i personelu ICZMP, zgodnie z obowiązującymi standardami, zostały zachowane - podkreśla Adam Czerwiński, rzecznik ICZMP w Łodzi. Wiadomo też, że ojciec jest zdrowy. Policjanci którzy interweniowali trafili na kwarantannę domową. Czytaj więcej na następnej stronie Polska Press
18-miesięczna dziewczynka, która w niedzielę po południu wypadła z okna z kamienicy przy ul. 6 Sierpnia, jest zakażona koronawirusem. Głównie ze względu na upadek i wielonarządowe obrażenia, jej stan jest bardzo ciężki. Wczoraj przeszła poważną operację.

-Wszelkie procedury związane z bezpieczeństwem pacjentów i personelu ICZMP, zgodnie z obowiązującymi standardami, zostały zachowane - podkreśla Adam Czerwiński, rzecznik ICZMP w Łodzi.

Wiadomo też, że ojciec jest zdrowy. Policjanci którzy interweniowali trafili na kwarantannę domową.

Przypominamu, że 1,5 roczna dziewczynka wypadła z okna na 3. piętrze budynku na Starym Polesiu w niedzielę ok. godz. 15, gdy znajdowała się pod opieką ojca i pijanej matki.
Dziewczynna w stanie ciężkim trafiła do "Matki Polki", jej rodzice - do szpitala zakaźnego.

- Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w niedzielę po południu w jednym z mieszkań przy ul. 6 Sierpnia - informuje Joanna Kącka z Komendy WP w Łodzi. - Ze wstępnych ustaleń policji wynik, że dziecko znajdowało się pod opieką ojca, który zasnął i 26-letniej matki, która w chwili zdarzenia wyszła do innego pokoju.

W mieszkaniu był też 5-letni brat dziewczynki. On prawdopodobnie wykorzystując nieuwagę rodziców otworzył okno, z którego wypadła jego młodsza siostra. Dziewczynka została przetransportowana do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.

-Mała pacjentka jest w stanie ciężkim, ale stabilnym - informuje Adam Stępka z Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

26-latka znjadowała się pod wpływem alkoholu.

W trakcie przewozu ojca dziewczynki na komisariat wyszło na jaw, że mężczyzna widział się niedawno ze znajomymi, którzy wrócili z zagranicy, i źle się czuje. Specjalistyczną karetką pojechał do szpitala zakaźnego. Do tego samego miejsca trafiła też 26-latka. Policjanci zostali objęci opieką - pozostają w izolacji do momentu otrzymania wyników badań rodziców dziewczynki.

5-latek jest pod nadzorem epidemiologicznym. Zaopiekowała się nim babcia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Dziecko wypadło z okna na 3. piętrze kamienicy na Starym Polesiu. Jest zakażone wirusem z Chin - Express Ilustrowany

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki