Dwie wygrane Netu

MK
Siatkarze Netu łapią formę
Siatkarze Netu łapią formę Fot. M. Kowalczyk
W pierwszym swoim sparingu przed sezonem 2008/09 Net Ostrołęka pokonał Ślepsk Augustów 3:1.

W barwach gości mogliśmy zobaczyć dobrze nam znanych zawodników, a Net wystąpił w mieszanym składzie. Zabrakło m.in. Wykowskiego, Polechońskiego i Piasty, którzy zagrali w wieczornym rewanżu. Mimo braku trzech zawodników nasi zawodnicy poradzili sobie z mocnym rywalem nadzwyczaj gładko. W pierwszym i drugim secie dali ugrać zawodnikom gości tylko po 19 punktów. Najbardziej emocjonujący był trzeci set przegrany przez Net 26:28. W ostatnim secie nasi pokazali jednak pazur i wygrali 25:22 a cały mecz 3:1.
Drugi mecz był już bardziej wyrównany. W pierwszym secie górą byli goście, którzy wygrali 25:22. Prawdziwa demolka nastąpiła z naszej strony w drugim secie, Net wygrał go do 14, potwierdzając, że słabo to jeszcze z nami nie jest. Trzeci set to ponownie dobra gra Ślepska i zwycięstwo 25:16. Czwarty i piąty set ponownie należał do nas - wygrane 25:22 i 15-11 zakończyły drugi mecz naszym zwycięstwem.

Net Ostrołęka - Ślepsk Augustów 3:1 (25:19, 25:19, 26:28, 25:22)
Net: Chodor, Szczygielski, Białek, Kania, D.Zalewski, Pędzich, Ostrowski (L) oraz Ignaciuk, Małecki (L)

Net Ostrołęka - Ślepsk Augustów 3:2 (22:25, 25:14, 16:25, 25:22, 15:11)
Net: Chodor, Szczygielski, Kania, D. Zalewski, Wykowski, Piasta, Ostrowski (L) oraz Ignaciuk, Polechoński