Dwie wygrane i siatkarki Nike wciąż wiceliderem III ligi

Siatkarki Nike wciąż w wysokiej formie
Siatkarki Nike wciąż w wysokiej formie Arkadiusz Dobkowski
Siatkarki Nike Ostrołęka w obecnym sezonie świetnie radzą sobie w rozgrywkach III ligi seniorek. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego wygrały dwa spotkania.

W ciągu zaledwie kilku godzin odniosły wyjazdowe zwycięstwa nad zespołami Lidera Radom i KKS Kozienice. W efekcie ostrołęczanki dopisały do swojego dorobku kolejne dwa komplety punktów i zachowały pozycję wicelidera rozgrywek. W pierwszej konfrontacji siatkarki Nike zmierzyły się z zespołem Lidera Radom i nie miały większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Co więcej ostrołęczanki odprawiły rywalki w trzech setach, do 19, 16 i ponownie 19. W efekcie w nieco ponad godzinę wywalczył trzy punkty i szybko przemieściły się z Radomia do Kozienic, gdzie przyszło im rywalizować z miejscowymi siatkarkami KKS.

Tym razem podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego stoczyły bardziej zacięte i emocjonujące starcie. W pierwszym secie Nike pokonały rywalki 25:23. W drugiej partii w decydujących momentach do głosu doszły rywalki, wygrały 25:22 i doprowadziły do wyrównania. Kluczowa dla losów spotkania okazała się trzecia partia, w której ostrołęcki zespół po świetnej końcówce partii wygrał 25:23. W czwartym secie gospodynie spuściły z tonu i przegrały wysoko 15:25. W efekcie Nike wygrały spotkanie 3:1 i dopisały do swojego dorobku kolejny komplet punktów.

Siatkarki Nike wystąpiły w składzie: Urszula Iwaniuk, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Natalia Ossowska, Magdalena Piersa, Joanna Sobotka (l), Anna Mierzejewska, Aleksandra Piersa, Klaudia Chełstowska, Karolina Kośka, Joanna Skoczeń, Aleksandra Mierzejewska i Justyna Kowalczyk.

Więcej o siatkarkach Nike w kolejnym papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego"