Dwa sparingi, dwa zwycięstwa Narwi

Trener Narwi Cezary Moleda
Trener Narwi Cezary Moleda Fot. A. Dobkowski
Mimo ciężkich treningów dwa zwycięstwa w sparingowych konfrontacjach odnieśli podopieczni Cezarego Moledy.

Zespół został tym razem podzielony na dwie jedenastki i każdy dostał szanse na występ przez 90 minut. Wyjątkiem jest Sebastian Falęta, który doznał lekkiej, jak się okazało później kontuzji i opuścił plac gry w 55. minucie meczu. W efekcie 125 minut w barwach niebiesko-czerwonych rozegrał dyrektor sportowy Grzegorz Wędzyński. W pierwszym spotkaniu jedenastka Narwi pokonała Hutnik Huta Czechy 4:0. Dwie bramki w tym meczu strzelił powracający do dobrej dyspozycji Tomasz Niedźwiecki. Pozostałe dwa gole strzelili Daniel Wargulewski i Jakub Kabala. W drugim meczu Narew pokonała z kolei Zryw Sobolew. Najpierw do siatki rywali trafił Paweł Jakóbiak z rzutu karnego. Następnie drogę do bramki rywali po przerwie znalazł Arkadiusz Pyskło. W 65. minucie gry Jan Cios strzałem głową pokonał golkipera gości po dokładnym dośrodkowaniu Grzegorza Wędzyńskiego. Ostatnie trafienie w tym meczu należało właśnie do naszego dyrektora sportowego, który pięknym strzałem zza pola karnego ulokował piłkę w siatce.

Narew Ostrołęka - Hutnik Huta Czechy 4:0 (1:0)