Druzgocący kwadrans Narwi w Mławie

Tym razem piłkarze Narwi stracili szanse na punkty w drugiej połowie meczu.
Tym razem piłkarze Narwi stracili szanse na punkty w drugiej połowie meczu. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 32. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ ulegli Mławiance Mława 0:5.

Podopieczni trenera Tomasza Słowika do meczu przystąpili w optymalnym składzie i chcieli powalczyć o dobry wynik. Już w drugiej minucie meczu bramkę na koncie gospodarzy zapisał Szymon Masiak. Do przerwy trwała zacięta i emocjonująca rywalizacja, a kibice niebiesko-czerwonych mieli nadzieję na skuteczniejszą postawę zespołu w drugiej odsłonie meczu.

Niestety po zmianie stron gospodarze w kwadrans zdobyli cztery bramki, nie dając żadnych szans na korzystny wynik piłkarzom Narwi. Bramki na koncie Mławianki zapisali: Daniel Orzechowski, Karol Podliński, Mateusz Stryjewski i Szymon Masiak.

Do rozegrania piłkarzom Narwi pozostają jeszcze dwa spotkania. W meczu 33. kolejki już w najbliższą niedzielę, 7 czerwca rywalem będzie wicelider Mazovia Mińsk Mazowiecki. Początek starcia na stadionie przy ulicy Witosa zaplanowany na godz. 16.00.

Mławianka Mława - MKS Narew Ostrołęka 5:0 (1:0)

Bramki: Masiak 2. 80., Orzechowski 65., Podliński 70., Stryjewski 75.

Narew: Rymek - Gawrych, Kopeć, Cychol, Skorupka - Mleczek, Gałązka (70. Pełtak), Wargulewski (85. Knap), Chromik (70. Pędzich) - Strzeżysz - Kubat (75. Kruk)