Drukarz znów poległ w Ostrowi (zdjęcia)

W drugiej połowie piłkarze z Warszawy byli bezradni.
W drugiej połowie piłkarze z Warszawy byli bezradni. P. Nowak
Trampkarze Klubu Sportowego Ostrovia walczą o utrzymanie w rozgrywkach Ligi Mazowieckiej. W ostatniej kolejce pokonali po emocjonującym widowisku na własnym boisku Drukarza Warszawa 3:2.
Mazowiecka Liga Trampkarzy: KS Ostrovia - Drukarz Warszawa

MLT: KS Ostrovia - Drukarz Warszawa

Był to pojedynek dwóch drużyn walczących o utrzymanie, dlatego jego wynik może okazać się bardzo istotny dla końcowego układu tabeli. Początek należał zdecydowanie do gości, którzy dość szybko objęli prowadzenie 2:0 i wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem dla gospodarzy gra się dopiero rozpoczynała. Po fantastycznej pogoni w drugiej połowie spotkania najpierw doprowadzili do wyrównania, a na kilka minut przed końcowym gwizdkiem wyszli na prowadzenie i już go nie oddali.

Dzięki takiemu rozstrzygnięciu zbliżyli się na 1 punkt do Drukarza oraz do Tęczy Płońsk, z którą zmierzą się jeszcze w bezpośrednim pojedynku. W najbliższej kolejce podejmą z kolei wicelidera Wisłę Płock. Szkoda trochę straconej jesieni, kiedy podopieczni Karola Dmochowskiego zdobyli zaledwie 6 punktów i zajmowali w tabeli ostatnie miejsce. Wiosną pomimo ciągłych kłopotów kadrowych poprawili swoją grę i w 7 meczach zdobyli już 9 punktów, a do rozegrania pozostały jeszcze 4 kolejki. Nadzieje na utrzymanie zatem nie gasną, a po takich meczach, jak ten ostatni jeszcze bardziej rozgorzeją.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS Drukarz Warszawa 3:2