Druga kolejka OLS za nami. Lider wciąż ten sam

Za nami kolejna odsłona spotkań w Ostrołęckiej Lidze Siatkówki OLS.
Za nami kolejna odsłona spotkań w Ostrołęckiej Lidze Siatkówki OLS. Fot. Archiwum
W minioną sobotę, 23 października na sali sportowej ZSZ nr 1 zostały rozegrane kolejne spotkania Ostrołęckiej Ligi Siatkówki. Trzy mecze 2. kolejki OLS dostarczyły kibicom sporo emocji.

Pierwszym sobotnim spotkaniem była konfrontacja doświadczonej drużyny Barwy z młodymi zawodnikami ostrołęckiego Olimpu. Podopieczni Norberta Majkowskiego starali się z całych sił osiągnąć dobry wynik i w pierwszym secie prowadzili wyrównaną grę z renomowanym przeciwnikiem. Ostatecznie przegrali do 18, a w drugiej partii do 8. W drugim spotkaniu dotychczasowy lider rozgrywek Wenus meble nie miał większych problemów z pokonaniem zespołu KM PSP Ostrołęka, dzięki czemu umocnił się na swojej pozycji. Jeszcze łatwiej przyszła wygrana drużynie Huraganu, która w trzecim sobotnim meczu pokonała pomęczoną drużynę KM PSP Ostrołęka 2:0, w setach do 9 i 14.

Wyniki sobotnich spotkań: Barwa - UKS Olimp 2:0 (25:18, 25:8), Wenus Meble - KM PSP Ostrołęka 2:0 (25:11, 25:21), Huragan - KM PSP Ostrołęka 2:0 (25:9, 25:14).