Dominika Pyskło z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin z Pucharem Europy!

redakcja
Podczas Pucharu Europy oraz Mistrzostw Europy Open, które odbyły się w Bukareszcie 25-26 listopada zawodniczka OKKK stanęła na najwyższym stopniu podium

Niezwykle utalentowana senpai Dominika Pyskło nie miała sobie równych w kategorii kumite. Kolejno odprawiając poprzez wazari Rosjankę, Kazaszkę i ponownie Rosjankę szturmem zdobyła Puchar Europy w kategorii –55kg! Jak genialną i wszechstronnie rozwiniętą karateczką jest Dominika, świadczy również bardzo wysokie, 5. miejsce, zdobyte w konkurencji kata.

Sensei Marcin Dąbrowski w drugiej walce po bardzo wyrównanym pojedynku musiał uznać wyższość słynnego utytułowanego zawodnika z Hiszpanii sensei Alejando Navarro.
Senpai Beata Opęchowska nieznacznie uległa w swojej walce późniejszej triumfatorce z Rosji.

Bardzo dobre pojedynki w swoim wykonaniu odnotowali również bracia Jakub i Szymon Nizińscy.

Opiekunem zawodników był sensei Wiesław Orzoł.

W turnieju udział wzięło blisko 600 karateków z całej Europy.