Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Dom kultury bawił kobiety

(mch)
Miejski Dom Kultury w Przasnyszu 8 marca przygotował wiele atrakcji dla pań.

O uroczystą oprawę Dnia Kobiet zadbała "Przasnyska Kapela Podwórkowa" w składzie: Tadeusz Waśniewski, Zbigniew Tadrzak, Henryk Klimczak, Jan Walerysiak, Tadeusz Waśniewski i Artur Wencław. Po kapeli na scenie pojawili się najmłodsi - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2, prezentując spektakl muzyczny "Być kobietą" wyreżyserowany przez nauczycieli - Małgorzatę Szeremetę i Grzegorza Tadrzaka. W scenerii kwiatów, gwiazd i złotych myśli, dzieci ze szkoły zaprezentowały kilkanaście piosenek z repertuaru Alicji Majewskiej, Maryli Rodowicz, Andrzeja Dąbrowskiego, Edyty Górniak i Andrzeja Rosiewicza. Piosenki przeplatane były dialogami dwóch kosmitów, którzy krytycznie przyglądali się mieszkankom Ziemi. Pełne humoru rozważania doprowadziły jednego z nich do wniosku, że bez kobiet po prostu nie da się żyć. Wspólnie z dziećmi bawiły się również panie na widowni.
Na pożegnanie wszystkie dzieci wspólnie z paniami zaproszonymi na scenę odśpiewały "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny".
Dyrektor MDK-u Bogdan Kruszewski, wspólnie z uczniem LO Michałem Helwakiem wystąpili w charakterze konferansjerów i gospodarzy wieczoru, nie szczędząc paniom komplementów. Na scenie pojawiła się również kobieta wójt - gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska, która opowiedziała o swojej codziennej pracy oraz współpracy z innymi kobietami samorządowcami. Na zakończenie wszystkie panie otrzymały od dzieci symboliczne upominki.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki