Deszczowe derby dla Kurpika Kadzidło! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Choć oprócz piłki nożnej, oglądać mogliśmy także elementy piłki błotnej, to emocji na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce nie zabrakło. Wynik był sprawą otwartą niemal do ostatnich minut. Ostatecznie Kurpik Kadzidło pokonał ostrołęcką Narew 2:1.

Na pierwszego gola w tym meczu czekaliśmy do 57. minuty - wtedy to dość nieoczekiwanie na prowadzenie wyszedł Kurpik. W 75. minucie zdziwienie kibiców Narwi sięgnęło zenitu, gdy kadzidlanie prowadzili już 2:0. Bramki dla Kurpika strzelili w tym meczu Konrad Mamiński i Łukasz Staśkiewicz.

Narew odpowiedziała w 83. minucie. Honorowe trafienie dla niebiesko-czerwonych zaliczył Michał Markowski. Zrobił to ładną podcinką nad bramkarzem gości i po kapitalnym podaniu od Kamila Gontarza.

Tym meczem do roli trenera niebiesko-czerwonych powrócił doświadczony szkoleniowiec Marian Szarama. W ubiegłym tygodniu zastąpił on na tym stanowisku Rafała Koska.

Narew Ostrołęka - Kurpik Kadzidło 1:2 (0:0)
Bramki: Michał Markowski - Konrad Mamiński, Łukasz Staśkiewicz

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dziczek (80. Pełtak), Młynarski, Grzyb, Dworecki – Sobotka (87. Kobrzyński), Jóźwiak, Bednarczyk, Gontarz, Mierzejewski (55. Markowski) – Pędzich (64. Dąbrowski II).