Derby Troszyna z Koroną na remis (zdjęcia, wideo)

Po zaciętej batalii w derbach doszło do podziału punktów
Po zaciętej batalii w derbach doszło do podziału punktów Arkadiusz Dobkowski
Spotkanie derbowe 12. kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pomiędzy KS CK Troszyn a Koroną Ostrołęka zakończyło się podziałem punktów przy remisie 2:2. Konfrontacja rozegrana w trudnych warunkach atmosferycznych na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach była meczem pełnym walki i sportowych emocji.

W 17. minucie spotkania to gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Konrada Grabowskiego, który pewnym strzałem pokonał Sebastiana Szczechowiaka. Nieco ponad kwadrans później Korona potrafiła odpowiedzieć za sprawą Karola Górskiego, który pokonał Kamila Drężka pięknym strzałem z blisko trzydziestu metrów tuż pod poprzeczkę.

W kolejnych minutach meczu Korona starała się zdobyć drugiego gola, ale ostatecznie na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:1. W drugiej części spotkania KS CK Troszyn skupił się na obronie i grze z kontry. Po kwadransie gry bliski pokonania Sebastiana Szczechowiaka był Konrad Grabowski, a w 67. minucie meczu grający trener gospodarzy Łukasz Bałazy sprytnym strzałem wpisał się na listę strzelców.

Korona ponownie odpowiedziała trafieniem ze stałego fragmentu gry. W 73. minucie spotkania piłka powędrowała na główę Macieja Staszczuka, który pewnym strzałem umieścił ją tuż pod poprzeczką. W kolejnych minutach meczu obie drużyny nie potrafiły skutecznie zagrozić bramce rywala i mecz zakończył się podziałem punktów.

KS CK Troszyn - Korona Ostrołęka 2:2 (1:1)
Bramki: Grabowski 17., Bałazy 67. - Górski 35., Staszczuk 73.