Derbowe starcie Narwi z Koroną HiD. Zobacz zdjęcia i wideo

Tomasz Niedźwiecki otworzył wynik środowego starcia Narwi z Koroną HiD.
Tomasz Niedźwiecki otworzył wynik środowego starcia Narwi z Koroną HiD. A. Dobkowski
Kolejne sparingowe spotkanie mają za sobą piłkarze ostrołęckiej Narwi i Korony HiD. Tym razem oba zespoły spotkały się w konfrontacji na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.

MKS Narew Ostrołęka - Korona HiD Ostrołęka

Zdecydowanie lepszym zespołem okazali się piłkarze prowadzeni przez trenera Marcina Romana, którzy już po pierwszej połowie meczu prowadzili po bramkach strzelonych przez Tomasza Niedźwieckiego i Dominika Dzwonkowskiego.

W drugiej połowie meczu prowadzenie podwyższył Jakub Zalewski. W odpowiedzi kontaktową bramkę dla gości zdobył Patryk Wysocki, ale decydujące słowo należało do gospodarzy. Wynik w ostatniej minucie meczu na 4:1 ustalił Piotr Kubat.

MKS Narew Ostrołęka - Korona HiD Ostrołęka 4:1 (2:0)

Bramki: Niedźwiecki 18., Dzwonkowski 41., Zalewski 66. (k), Kubat 90. - Wysocki 72. (k)

Narew: Łyziński - Skorupka (75. Rupacz), Dawidzki, Zalewski, Gawrych (85. Jóźwiak) - Stachowicz (60. Gontarz), Górski, Strzeżysz (46. Lelujka) - Pietrasiak (75. Nowak), Niedźwiecki (46. Kubat), Dzwonkowski (50. D. Wargulewski)

Korona HiD: Szczechowiak (60. Puka) - Tyszka (46. Manowski), Wysocki, Karczewski, Kowalczyk - Dzbeński, P. Kamionowski, Kaczyński (65. Retes), Rudziński (65. Słowik) - Sokół (60. Nosek), Kraska (60. Szkopek)