Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Zobacz zdjęcia i wideo

Redakcja
Tomasz Kania i Mateusz Matyczak byli największą niespodzianką turnieju, plasując się tuż za podium. A. Dobkowski
Dziewięć par deblowych przystąpiło do rywalizacji w Mistrzostwach Ostrołęki. Najlepsi okazali się Rafał Kołodziejski i Leszek Bieżuński.

Tenisowe Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki

W finałowej grupie z udziałem trzech par deblowych pokonali Jordana Czapskiego i Jakuba Noska 6:4, 6:3 oraz Wiesława Wyszkowskiego i Marka Dawidczyka 6:3 6:1. W meczu, które zadecydował o drugim miejscu Jordan Czapski/Jakub Nosek pokonał Wiesława Wyszkowskiego i Marka Dawidczyka 6:4, 7:5.

Czwarte miejsce w zawodach przypadło parze Tomasz Kania/Mateusz Matyczak, która w decydującej batalii w jedno-setowych pojedynkach pokonała Piotra Mrozka i Kamila Woźniaka 7:5 oraz Bartosza Nowaka i Macieja Leonarskiego 6:4. W mistrzostwach na kortach ziemnych organizowanych przez OST uczestniczyło dziewięć par deblowych.