Czternaście medali na koncie ratowników WOPR-OS. Zobacz zdjęcia

Ratownicy WOPR-OS z trenerem Dariuszem Małkowskim.
Ratownicy WOPR-OS z trenerem Dariuszem Małkowskim. A. Dobkowski
Aż czternaście medali padło łupem ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS Ostrołęka w I Otwartych Mistrzostwach Radomia.

Czternaście medali WOPR-OS w Radomiu

Drużynowo ostrołęczanie zajęli trzecie miejsce, a najlepiej spisały się z naszej drużyny Anna Mierzejewska i Aleksandra Milewska. Pierwsza z wymienionych zawodniczek w kategorii młodzik zdobyła dwa złote medale (50 m holowanie manekina i 50 m ratowanie z pasem) oraz srebrny (100 m z przeszkodami). W efekcie została najlepszą zawodniczką w swojej kategorii.

Aleksandra Milewska w kategorii senior wywalczyła trzy srebrne medale (50 m holowanie manekina, 100 m z przeszkodami, rzut liną) oraz brązowy (100 m kombinowane). Wyniki te dały jej pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

W gronie seniorów świetny start zaliczyła również Magdalena Bobrowska, która w kategorii senior zdobyła dwa złote medale (50 m holowanie manekina i 100 m z przeszkodami).

WOPR-OS w Radomiu reprezentowali: Aleksandra Milewska, Magdalena Bobrowska, Anna Mierzejewska, Zuzanna Piersa, Natalia Gniazdowska, Hubert Nakielski, Dawid Świercz, Łukasz Ciskowski, Jakub Mierzejewski, Kacper Mierzejewski, Bogdan Białobrzewski, Mateusz Adamowski, Filip Gumowski.