Cuprum za silny dla Energi Pekpol. Zobacz zdjęcia i wideo

Nasi siatkarze parkiet opuszczali w nietęgich minach.
Nasi siatkarze parkiet opuszczali w nietęgich minach. A. Dobkowski
Siatkarze Energi Pekpol Ostrołęka rozczarowali licznie zgromadzoną publiczność w hali im. Arkadiusza Gołasia. Biało-czerwoni przegrali z faworytem rozgrywek Cuprum Mundo Lubin 0:3.

Energa Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin

Może wynik nie jest zaskoczeniem patrząc na skład drużyny gości, którą stać było na zatrudnienie Pawła Siezieniewskiego, czy Łukasza Kadziewicza, ale postawa naszych siatkarzy. W pierwszych dwóch setach nie potrafili przyjąć dobrze zagrywki rywali i skutecznie wyprowadzić ataku. W efekcie przegrali gładko obie partie 16:26 i 17:25.

Głośno dopingujący naszych siatkarze kibice liczyli na lepszą postawę w kolejnym secie. Trener Andrzej Dudziec dokonał roszad w składzie, wpuszczając na boisko atakującego Damiana Wierzbickiego, czy środkowego Damiana Borucha. Nasi siatkarze walczyli i byli blisko zwycięstwa w tej partii, prowadząc 23:22, ale ostatecznie przegrali seta 24:26 i cały meczu 0:3.

Nasi siatkarze nie mają dużo czasu na odpoczynek, bo już w środę 16 października czeka ich wyjazdowy pojedynek w Krakowie, z miejscowym AZS AGH.

Energa Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin 0:3 (16:25, 17:25, 24:26)